КИЇВСЬКА, АГРОФІРМА, ТОВ

Контакти

Адреса
08034, Київська обл., Макарівський р-н, с. Маковище, вул. Жовтнева, 1
Бухгалтерія
Керівник
Бєлоус Ярослав Миколайович — директор

Продукція, послуги

Продукція: Племінна худоба / Молоко / Яловичина / Насіннєва картопля / Продовольча картопля / Пшениця / Жито / Кукурудза / Кормові культури

Інформація про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофірма „Київська“» — багатопрофільне господарство, спеціалісти якого працюють як у рослинництві, так і в тваринництві. Сьогодні господарство має близько 15 тис. га землі, на якій вирощують насіннєву і продовольчу картоплю, пшеницю, жито, кукурудзу, кормові культури. При цьому в господарстві культивується більше 30 сортів картоплі української, німецької та голландської селекції. Вирощують також елітну картоплю, використовуючи досягнення сучасних технологій. Крім того, господарство займається розведенням племінних порід великої рогатої худоби, а саме: української м’ясної, симентальської, герефордської, чорно-рябої молочної, п’ємонтезької порід, а також має статус племінного заводу з розведення ВРХ таких порід, як шароле, абердин-ангуської та лімузин.

Маркетингова інформація

Торгові марки
Сертифікований Ангус™ (Україна)

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ30641052
Рік заснування
1997
Кількість співробітників191 чел.
Дата реєстрації11.02.2000
Дата оновлення27.02.2021

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВСЬКА, АГРОФІРМА, ТОВ» присвоєно код 30641052.

Керівником підприємства «КИЇВСЬКА, АГРОФІРМА, ТОВ» є Бєлоус Ярослав Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВСЬКА, АГРОФІРМА, ТОВ» — Київська обл., Макарівський р-н, с. Маковище, вул. Жовтнева, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВСЬКА, АГРОФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах