ЛУГАНСЬКИЙ ГОФРОТАРНИЙ КОМБІНАТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
69063, м. Запоріжжя, вул. Свердлова, 30
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Громов Євген Володимирович
Бухгалтер
Буньо Олеся Богданівна
Кількість співробітників137 чел.
Код ЄДРПОУ30642763
Дата реєстрації10.06.2008
Дата оновлення15.07.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛУГАНСЬКИЙ ГОФРОТАРНИЙ КОМБІНАТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛУГАНСЬКИЙ ГОФРОТАРНИЙ КОМБІНАТ, ТОВ» присвоєно код 30642763.

Керівником підприємства «ЛУГАНСЬКИЙ ГОФРОТАРНИЙ КОМБІНАТ, ТОВ» є Громов Євген Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛУГАНСЬКИЙ ГОФРОТАРНИЙ КОМБІНАТ, ТОВ» — м. Запоріжжя, вул. Свердлова, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛУГАНСЬКИЙ ГОФРОТАРНИЙ КОМБІНАТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах