АЛЬФА-ПРИНТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61001, м. Харків, вул. Плеханівська, 92А корп. Б
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Торцев Володимир Олександрович
Бухгалтер
Мамій Любов Петрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30654454
Дата реєстрації23.11.1999
Дата оновлення29.12.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АЛЬФА-ПРИНТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЬФА-ПРИНТ, ТОВ» присвоєно код 30654454.

Керівником підприємства «АЛЬФА-ПРИНТ, ТОВ» є Торцев Володимир Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЬФА-ПРИНТ, ТОВ» — м. Харків, вул. Плеханівська, 92А корп. Б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЬФА-ПРИНТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах