РУТА, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
61144, Харківська обл., м. Харків, Московський р-н., вул. ГЕРОЇВ ПРАЦІ, б. 25/71, СЕКЦІЯ "Д", кв. 33
Телефони
Керівник
Савченко Сергій Вікторович
Код ЄДРПОУ30656116
Дата реєстрації29.11.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РУТА, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РУТА, ОСББ» присвоєно код 30656116.

Керівником підприємства «РУТА, ОСББ» є Савченко Сергій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РУТА, ОСББ» — Харківська обл., м. Харків, Московський р-н., вул. ГЕРОЇВ ПРАЦІ, б. 25/71, СЕКЦІЯ "Д", кв. 33.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РУТА, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах