НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ МЕДИКО-ЕКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР "ФОТОН" ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
61075, Харківська обл., м. Харків, Орджонікідзевський р-н., вул. СЕВЕРИНА ПОТОЦЬКОГО, б. 38А
Телефони
Керівник
Бороздін Ігор Юрійович
Код ЄДРПОУ30658553
Дата реєстрації14.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ МЕДИКО-ЕКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ”ФОТОН” ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ МЕДИКО-ЕКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР "ФОТОН" ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 30658553.

Керівником підприємства «НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ МЕДИКО-ЕКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР "ФОТОН" ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Бороздін Ігор Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ МЕДИКО-ЕКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР "ФОТОН" ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — Харківська обл., м. Харків, Орджонікідзевський р-н., вул. СЕВЕРИНА ПОТОЦЬКОГО, б. 38А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ МЕДИКО-ЕКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ”ФОТОН” ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах