БОЛЯРКА, МАЛЕ ПП ІНОЗЕМНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
78200, Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Карпатська, 37
Телефони
Керівник
Гецов Іван Георгійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30671773
Дата реєстрації19.01.2000
Дата оновлення21.08.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БОЛЯРКА, МАЛЕ ПП ІНОЗЕМНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БОЛЯРКА, МАЛЕ ПП ІНОЗЕМНА ФІРМА» присвоєно код 30671773.

Керівником підприємства «БОЛЯРКА, МАЛЕ ПП ІНОЗЕМНА ФІРМА» є Гецов Іван Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БОЛЯРКА, МАЛЕ ПП ІНОЗЕМНА ФІРМА» — Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Карпатська, 37.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БОЛЯРКА, МАЛЕ ПП ІНОЗЕМНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах