ВОЛЬФГАНГ ШМУК-ТОРГІВЛЯ ПРИРОДНИМ КАМЕНЕМ, ПП

Контакти

Юридична адреса
12301, Житомирська обл., Черняхівський р-н, смт. Черняхів, майд. Рад, 5
Код ЄДРПОУ30673189
Дата реєстрації04.01.2000
Дата оновлення01.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВОЛЬФГАНГ ШМУК-ТОРГІВЛЯ ПРИРОДНИМ КАМЕНЕМ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЛЬФГАНГ ШМУК-ТОРГІВЛЯ ПРИРОДНИМ КАМЕНЕМ, ПП» присвоєно код 30673189.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЛЬФГАНГ ШМУК-ТОРГІВЛЯ ПРИРОДНИМ КАМЕНЕМ, ПП» — Житомирська обл., Черняхівський р-н, смт. Черняхів, майд. Рад, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОЛЬФГАНГ ШМУК-ТОРГІВЛЯ ПРИРОДНИМ КАМЕНЕМ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах