ВИТЯЗЬ, ПІДПРИЄМСТВО З ІІ ТОВ

Контакти

Юридична адреса
08125, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Музичі
Керівник
Кац Олександр Наумович
Код ЄДРПОУ30687154
Дата реєстрації10.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВИТЯЗЬ, ПІДПРИЄМСТВО З ІІ ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИТЯЗЬ, ПІДПРИЄМСТВО З ІІ ТОВ» присвоєно код 30687154.

Керівником підприємства «ВИТЯЗЬ, ПІДПРИЄМСТВО З ІІ ТОВ» є Кац Олександр Наумович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИТЯЗЬ, ПІДПРИЄМСТВО З ІІ ТОВ» — Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Музичі.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИТЯЗЬ, ПІДПРИЄМСТВО З ІІ ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах