РУТЕКС, ВИРОБНИЧО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
84306, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Орджонікідзе, 1а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Лагода Геннадій Георгійович
Бухгалтер
Постников Сергій Володимирович
Кількість співробітників176 чел.
Код ЄДРПОУ30694366
Дата реєстрації29.12.1999
Дата оновлення06.04.2015

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РУТЕКС, ВИРОБНИЧО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РУТЕКС, ВИРОБНИЧО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 30694366.

Керівником підприємства «РУТЕКС, ВИРОБНИЧО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Лагода Геннадій Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РУТЕКС, ВИРОБНИЧО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» — Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Орджонікідзе, 1а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — возбуждено дело о банкротстве.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РУТЕКС, ВИРОБНИЧО-ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах