УКРТОРГСЕРВІС, ПП

Контакти

Юридична адреса
85113, Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. Калмикова, 31, к. 113
Телефони
Керівник
Пустовіт Юрій Миколайович
Код ЄДРПОУ30696379
Дата реєстрації22.12.1999
Дата оновлення14.11.2010
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРТОРГСЕРВІС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРТОРГСЕРВІС, ПП» присвоєно код 30696379.

Керівником підприємства «УКРТОРГСЕРВІС, ПП» є Пустовіт Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРТОРГСЕРВІС, ПП» — Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. Калмикова, 31, к. 113.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРТОРГСЕРВІС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах