ДОЧП ”СОГДІАНА-ЧЕРКАСИ” ТОВ ”СОГДІАНА І К”

Контакти

Юридична адреса
18008, м. Черкаси, вул. Хоменка, 3, к. 23
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Шевченко Олег Володимирович
Бухгалтер
Коваленко Алла Євгеніївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30705325
Дата реєстрації21.01.2000
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”СОГДІАНА-ЧЕРКАСИ” ТОВ ”СОГДІАНА І К”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”СОГДІАНА-ЧЕРКАСИ” ТОВ ”СОГДІАНА І К”» присвоєно код 30705325.

Керівником підприємства «ДОЧП ”СОГДІАНА-ЧЕРКАСИ” ТОВ ”СОГДІАНА І К”» є Шевченко Олег Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”СОГДІАНА-ЧЕРКАСИ” ТОВ ”СОГДІАНА І К”» — м. Черкаси, вул. Хоменка, 3, к. 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”СОГДІАНА-ЧЕРКАСИ” ТОВ ”СОГДІАНА І К”»
Поділіться інформацією в соцмережах