ЦЕНТРОСТАЛЬКОНСТРУКЦІЯ, ДОЧП РІВНЕНСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ №39 ВАТ

Контакти

Юридична адреса
33024, м. Рівне, вул. Млинівська, 24
Бухгалтерія
Керівник
Бондарчук Віктор Леонтійович
Бухгалтер
Бордюк Надія Іллівна
Кількість співробітників170 чел.
Код ЄДРПОУ30712327
Дата реєстрації18.02.2000
Дата оновлення06.08.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТРОСТАЛЬКОНСТРУКЦІЯ, ДОЧП РІВНЕНСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ №39 ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТРОСТАЛЬКОНСТРУКЦІЯ, ДОЧП РІВНЕНСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ №39 ВАТ» присвоєно код 30712327.

Керівником підприємства «ЦЕНТРОСТАЛЬКОНСТРУКЦІЯ, ДОЧП РІВНЕНСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ №39 ВАТ» є Бондарчук Віктор Леонтійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТРОСТАЛЬКОНСТРУКЦІЯ, ДОЧП РІВНЕНСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ №39 ВАТ» — м. Рівне, вул. Млинівська, 24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТРОСТАЛЬКОНСТРУКЦІЯ, ДОЧП РІВНЕНСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ №39 ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах