КОЛОС, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПП

Контакти

Юридична адреса
34520, Рівненська обл., Сарненський р-н, с. Ремчиці
Телефони
Керівник
Ратич Роман Миколайович
Код ЄДРПОУ30715401
Дата реєстрації31.12.1999
Дата оновлення01.11.2019
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОЛОС, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЛОС, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПП» присвоєно код 30715401.

Керівником підприємства «КОЛОС, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПП» є Ратич Роман Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЛОС, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПП» — Рівненська обл., Сарненський р-н, с. Ремчиці.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЛОС, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах