ЧЕРНІГІВОБЛБУД, ДОЧП ДІЛЬНИЦЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПРОЕКТНОГО РЕМ.БУДІВЕЛЬНОГО ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
14020, м. Чернігів, вул. Малиновського, 34а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Приходьон Володимир Іванович
Бухгалтер
Саєнко Людмила Іванівна
Кількість співробітників12 чел.
Код ЄДРПОУ30732123
Дата реєстрації24.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧЕРНІГІВОБЛБУД, ДОЧП ДІЛЬНИЦЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПРОЕКТНОГО РЕМ.БУДІВЕЛЬНОГО ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРНІГІВОБЛБУД, ДОЧП ДІЛЬНИЦЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПРОЕКТНОГО РЕМ.БУДІВЕЛЬНОГО ЗАТ» присвоєно код 30732123.

Керівником підприємства «ЧЕРНІГІВОБЛБУД, ДОЧП ДІЛЬНИЦЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПРОЕКТНОГО РЕМ.БУДІВЕЛЬНОГО ЗАТ» є Приходьон Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРНІГІВОБЛБУД, ДОЧП ДІЛЬНИЦЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПРОЕКТНОГО РЕМ.БУДІВЕЛЬНОГО ЗАТ» — м. Чернігів, вул. Малиновського, 34а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРНІГІВОБЛБУД, ДОЧП ДІЛЬНИЦЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПРОЕКТНОГО РЕМ.БУДІВЕЛЬНОГО ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах