ГРУПА СУПРОВОДЖЕННЯ ОБ’ЄКТІВ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65007, м. Одеса, пров. Волзький, 10, к. 15
Керівник
Поливаний Сергій Миколайович
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ30747742
Дата реєстрації25.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРУПА СУПРОВОДЖЕННЯ ОБ’ЄКТІВ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРУПА СУПРОВОДЖЕННЯ ОБ’ЄКТІВ, ТОВ» присвоєно код 30747742.

Керівником підприємства «ГРУПА СУПРОВОДЖЕННЯ ОБ’ЄКТІВ, ТОВ» є Поливаний Сергій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРУПА СУПРОВОДЖЕННЯ ОБ’ЄКТІВ, ТОВ» — м. Одеса, пров. Волзький, 10, к. 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРУПА СУПРОВОДЖЕННЯ ОБ’ЄКТІВ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах