КЕРЄМКОМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
67700, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Шевченка, 1
Керівник
Беріл Анжела Олександрівна
Код ЄДРПОУ30762556
Дата реєстрації04.04.2005
Дата оновлення26.03.2015
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КЕРЄМКОМ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КЕРЄМКОМ, ТОВ» присвоєно код 30762556.

Керівником підприємства «КЕРЄМКОМ, ТОВ» є Беріл Анжела Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КЕРЄМКОМ, ТОВ» — Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Шевченка, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КЕРЄМКОМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах