ХЕРСОНСЬКИЙ СУДНОПЛАВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, вул. Кірова, 24
Телефони
Керівник
Поляков Василь Васильович
Кількість співробітників6 чел.
Код ЄДРПОУ30768322
Дата реєстрації18.02.2000
Дата оновлення20.09.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХЕРСОНСЬКИЙ СУДНОПЛАВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХЕРСОНСЬКИЙ СУДНОПЛАВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ» присвоєно код 30768322.

Керівником підприємства «ХЕРСОНСЬКИЙ СУДНОПЛАВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ» є Поляков Василь Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХЕРСОНСЬКИЙ СУДНОПЛАВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ» — м. Херсон, вул. Кірова, 24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХЕРСОНСЬКИЙ СУДНОПЛАВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах