НОВОВОДОЛАЗЬКА РАДІОКОМПАНІЯ

Контакти

Юридична адреса
63202, Харківська обл., Нововодолазький р-н, смт. Нова Водолага, вул. Кооперативна, 4а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Андреєва Ірина Миколаївна
Бухгалтер
Омельник Оксана Борисівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30773971
Дата реєстрації09.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НОВОВОДОЛАЗЬКА РАДІОКОМПАНІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОВОДОЛАЗЬКА РАДІОКОМПАНІЯ» присвоєно код 30773971.

Керівником підприємства «НОВОВОДОЛАЗЬКА РАДІОКОМПАНІЯ» є Андреєва Ірина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОВОДОЛАЗЬКА РАДІОКОМПАНІЯ» — Харківська обл., Нововодолазький р-н, смт. Нова Водолага, вул. Кооперативна, 4а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОВОДОЛАЗЬКА РАДІОКОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах