КИЇВПОСТАЧЗБУТ, ПП

Контакти

Юридична адреса
01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Осипов Олександр Миколайович
Бухгалтер
Нетреба Валентина Василівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30781008
Дата реєстрації29.02.2000
Дата оновлення02.02.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КИЇВПОСТАЧЗБУТ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВПОСТАЧЗБУТ, ПП» присвоєно код 30781008.

Керівником підприємства «КИЇВПОСТАЧЗБУТ, ПП» є Осипов Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВПОСТАЧЗБУТ, ПП» — м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВПОСТАЧЗБУТ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах