ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЦИБУЛІВСЬКА СЕЛИЩНА КОМУНАЛЬНА СЛУЖБА" ПП "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП"

Контакти

Юридична адреса
19114, Черкаська обл., Монастирищенський р-н, смт. Цибулів, вул. Шевченка, 137
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Демчук Володимир Іванович
Бухгалтер
Дядьора Галина Борисівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30794902
Дата реєстрації11.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЦИБУЛІВСЬКА СЕЛИЩНА КОМУНАЛЬНА СЛУЖБА” ПП ”РАЙСІЛЬКОМУНГОСП”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЦИБУЛІВСЬКА СЕЛИЩНА КОМУНАЛЬНА СЛУЖБА" ПП "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП"» присвоєно код 30794902.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЦИБУЛІВСЬКА СЕЛИЩНА КОМУНАЛЬНА СЛУЖБА" ПП "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП"» є Демчук Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЦИБУЛІВСЬКА СЕЛИЩНА КОМУНАЛЬНА СЛУЖБА" ПП "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП"» — Черкаська обл., Монастирищенський р-н, смт. Цибулів, вул. Шевченка, 137.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЦИБУЛІВСЬКА СЕЛИЩНА КОМУНАЛЬНА СЛУЖБА” ПП ”РАЙСІЛЬКОМУНГОСП”»
Поділіться інформацією в соцмережах