СОКОЛІВСЬКЕ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
24600, Вінницька обл., Крижопільський р-н, с. Соколівка, вул. Молодіжна, 2
Телефони
Керівник
Івах Віталій Іванович
Кількість співробітників98 чел.
Код ЄДРПОУ30803335
Дата реєстрації23.02.2000
Дата оновлення15.07.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СОКОЛІВСЬКЕ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОКОЛІВСЬКЕ, ТОВ» присвоєно код 30803335.

Керівником підприємства «СОКОЛІВСЬКЕ, ТОВ» є Івах Віталій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОКОЛІВСЬКЕ, ТОВ» — Вінницька обл., Крижопільський р-н, с. Соколівка, вул. Молодіжна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОКОЛІВСЬКЕ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах