МЕДІОКРІС, МІЖНАРОДНА ШКОЛА МЕДИЧНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ

Адреса
79017, м. Львів, вул. Тарнавського, 74а
Телефоны

Продукція, послуги

Фото — МЕДІОКРІС, МІЖНАРОДНА ШКОЛА МЕДИЧНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ Міжнародна школа медичної косметології готує висококваліфікованих працівників у галузі медичної косметології, загального масажу по тілу, професійному візажу для роботи в Україні та за її межами.

Вашій увазі пропонуються наступні програми:
1. Медична косметологія
Медична косметологія та прикладна естетика. Теорія та практика.
2. Ін‘єкційні методики
Ін‘єкційні методики в естетиці обличчя та тіла. До навчання допускаються особи з медичною освітою.
3. Ботулінотерапія
Інєкції БТА (ботулінотерапія). Теорія та практика. До навчання допускаються особи з медичною освітою.
4. Професійний візаж
Теорія та практика.
5. Моделювання брів
Теорія та практика.
6. Загальний масаж по тілу
32 години теорії, 78 годин практики.

Рекламна інформація

Міжнародна школа медичної косметології ”MEDIOCRIS” запрошує на навчання за такими напрямами: медична косметологія (класична та апаратна), ін’єкційні методики в естетиці обличчя та тіла, контурна пластика, мезотерапія і біоревіталізація, ботулінотерапія, плазмоліфтинг, склеротерапія, трихологія, дієтологія, загальний та антицелюлітний масажі, а також базові навички макіяжу.

Заняття індивідуальні, за вільним графіком.

Навчання проводиться на професійній косметиці провідних світових виробників (SOSKIN-PARIS, SKIN CLINIC, Physiotherm, INNOAESTHETICS Hollyland, Ineldea, Restylane, Jalupro…), яка повністю забезпечується школою.

Щорічно наша школа випускає до 90 косметологів та до 70 інших спеціалістів індустрії краси, які успішно працюють у салонах краси, косметологічних клініках, SPA – центрах, або ведуть приватну практику по всій Україні та за її межами (Словаччина, Польща, Чехія, Австрія, Німеччина, Італія, США та ін.).

Також кожного року у нас проходять підвищення кваліфікації до 20 уже практикуючих косметологів. Випускники нашої школи стали провідними спеціалістами у косметологічних центрах Західної України.

Особливою гордістю для нас є підготовка лікарів, які, навчаючись у медичних університетах, отримали кваліфікацію дерматологів, а на наших курсах проходять спеціалізацію з медичної косметології.

Наші викладачі постійно підвищують свою кваліфікацію, відвідуючи тренінги відомих косметологів України та Європи, а також успішно відстоюють честь навчального центру на всеукраїнських та регіональних конкурсах косметологів.

Ключові слова

курси з медичної косметології, курси візажу львів, ін’єкційні методики, професійні курси косметолога львів, курси мезотерапії, курси біоревіталізації, курси контурної пластики, курси ботулінотерапії, уроки макіяжу, курси масажистів у львові, курси краси, курси масажу львів, масаж косметичний, масаж лімфодренажний, масаж пластифікуючий, масаж енергетизуючий обличчя, масаж шиї рук, масаж загальний, вакуумний масаж лиця, пілінги хімічн кислотні ферментні, пілінг-бросаж, брашінг укладка, процедура гігієнічної чистки обличчя

Про компанію

Код ЄДРПОУ3082809228
Дата реєстрації20.08.2010
Дата оновлення14.12.2020
Керівник
Наконечна Василина Романівна — директор

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 19:00
Вівторок:
09:00 — 19:00
Середа:
09:00 — 19:00
Четвер:
09:00 — 19:00
П'ятниця:
09:00 — 19:00
Субота:
10:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Адреса
79017, м. Львів, вул. Тарнавського, 74а
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕДІОКРІС, МІЖНАРОДНА ШКОЛА МЕДИЧНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах