МОДУС, ПІДПРИЄМСТВО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ”

Контакти

Юридична адреса
01010, м. Київ, вул. Січневого Повстання, 11а, к. 54, кв. 2
Телефони
Керівник
Бормотов Роман В’ячеславович
Бухгалтер
Красилюк Петро Павлович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ30861465
Дата реєстрації21.11.2002
Дата оновлення06.05.2022
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «МОДУС, ПІДПРИЄМСТВО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОДУС, ПІДПРИЄМСТВО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ”» присвоєно код 30861465.

Керівником підприємства «МОДУС, ПІДПРИЄМСТВО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ”» є Бормотов Роман В’ячеславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОДУС, ПІДПРИЄМСТВО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ”» — м. Київ, вул. Січневого Повстання, 11а, к. 54, кв. 2.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОДУС, ПІДПРИЄМСТВО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах