ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”РІВНЕАГРОПРОДУКТ” СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА ”УКРАГРОПРОДУКТ”

Контакти

Юридична адреса
34500, Рівненська обл., Сарненський р-н, м. Сарни, вул. 17 вересня, 109
Бухгалтерія
Керівник
Рубанець Ірина Марківна
Кількість працівників4 чол.
Код ЄДРПОУ30901963
Дата реєстрації27.04.2000
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”РІВНЕАГРОПРОДУКТ” СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА ”УКРАГРОПРОДУКТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”РІВНЕАГРОПРОДУКТ” СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА ”УКРАГРОПРОДУКТ”» присвоєно код 30901963.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”РІВНЕАГРОПРОДУКТ” СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА ”УКРАГРОПРОДУКТ”» є Рубанець Ірина Марківна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”РІВНЕАГРОПРОДУКТ” СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА ”УКРАГРОПРОДУКТ”» — Рівненська обл., Сарненський р-н, м. Сарни, вул. 17 вересня, 109.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”РІВНЕАГРОПРОДУКТ” СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА ”УКРАГРОПРОДУКТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах