ВІДРОДЖЕННЯ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО М’ЯКОТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
30314, Хмельницька обл., Шепетівський р-н, с. М’якоти, вул. Чулкова, 4
Телефони
Керівник
Петровський Валерій Олександрович
Бухгалтер
Дем’янчук Тамара Петрівна
Кількість працівників7 чол.
Код ЄДРПОУ30906233
Дата реєстрації28.07.2000
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВІДРОДЖЕННЯ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО М’ЯКОТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДРОДЖЕННЯ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО М’ЯКОТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 30906233.

Керівником підприємства «ВІДРОДЖЕННЯ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО М’ЯКОТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Петровський Валерій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДРОДЖЕННЯ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО М’ЯКОТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Хмельницька обл., Шепетівський р-н, с. М’якоти, вул. Чулкова, 4.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІДРОДЖЕННЯ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО М’ЯКОТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах