ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ОЗДОРОВЧО-ТУРИСТИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ”БАЙКА”

Контакти

Юридична адреса
78600, Івано-Франківська обл., Косівський р-н, м. Косів, вул. Гвардійська, 16а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Струк Василь Федорович
Бухгалтер
Вальчик Дмитро Дмитрович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ30907017
Дата реєстрації15.05.2000
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ОЗДОРОВЧО-ТУРИСТИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ”БАЙКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ОЗДОРОВЧО-ТУРИСТИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ”БАЙКА”» присвоєно код 30907017.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ОЗДОРОВЧО-ТУРИСТИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ”БАЙКА”» є Струк Василь Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ОЗДОРОВЧО-ТУРИСТИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ”БАЙКА”» — Івано-Франківська обл., Косівський р-н, м. Косів, вул. Гвардійська, 16а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ОЗДОРОВЧО-ТУРИСТИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ”БАЙКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах