ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ПРОМЕТЕЙ” ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЇ ФІРМИ ”АГРОПРОМСЕРВІС” У ВИГЛЯДІ ТОВ

Контакти

Юридична адреса
66320, Одеська обл., Подільський р-н, с. Борщі
Телефони
Керівник
Корна Анатолій Трохимович
Код ЄДРПОУ30909941
Дата реєстрації06.04.2006
Дата оновлення06.05.2022
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ПРОМЕТЕЙ” ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЇ ФІРМИ ”АГРОПРОМСЕРВІС” У ВИГЛЯДІ ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ПРОМЕТЕЙ” ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЇ ФІРМИ ”АГРОПРОМСЕРВІС” У ВИГЛЯДІ ТОВ» присвоєно код 30909941.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ПРОМЕТЕЙ” ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЇ ФІРМИ ”АГРОПРОМСЕРВІС” У ВИГЛЯДІ ТОВ» є Корна Анатолій Трохимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ПРОМЕТЕЙ” ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЇ ФІРМИ ”АГРОПРОМСЕРВІС” У ВИГЛЯДІ ТОВ» — Одеська обл., Подільський р-н, с. Борщі.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ПРОМЕТЕЙ” ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЇ ФІРМИ ”АГРОПРОМСЕРВІС” У ВИГЛЯДІ ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах