ІНТЕРПАЙП НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД БЕЗШОВНИХ ТРУБ НІКО Т’ЮБ, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
53201, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, просп. Трубників, 56
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Щучко Володимир Миколайович
Кількість працівників2534 чол.
Код ЄДРПОУ30926972
Дата реєстрації07.06.2000
Дата оновлення06.05.2022
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб інформація Вашої компанії залучала відвідувачів — внесіть актуальні дані. Допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ІНТЕРПАЙП НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД БЕЗШОВНИХ ТРУБ НІКО Т’ЮБ, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНТЕРПАЙП НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД БЕЗШОВНИХ ТРУБ НІКО Т’ЮБ, ЗАТ» присвоєно код 30926972.

Керівником підприємства «ІНТЕРПАЙП НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД БЕЗШОВНИХ ТРУБ НІКО Т’ЮБ, ЗАТ» є Щучко Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНТЕРПАЙП НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД БЕЗШОВНИХ ТРУБ НІКО Т’ЮБ, ЗАТ» — Дніпропетровська обл., м. Нікополь, просп. Трубників, 56.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНТЕРПАЙП НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД БЕЗШОВНИХ ТРУБ НІКО Т’ЮБ, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах