ФІРМА ”ДЖІ ВІ ЕЙ АЙОВА” (ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО КОРПОРАЦІЇ ”СІБРІНГ ЕКСПОРТ, ІНК.” )

Контакти

Юридична адреса
65003, м. Одеса, вул. Чорноморського Козацтва, 68
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ніжнік Ірина Георгіївна
Бухгалтер
Зінкевич Наталя Вікторівна
Кількість працівників5 чол.
Код ЄДРПОУ30934318
Дата реєстрації27.04.2000
Дата оновлення29.04.2023
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ФІРМА ”ДЖІ ВІ ЕЙ АЙОВА” (ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО КОРПОРАЦІЇ ”СІБРІНГ ЕКСПОРТ, ІНК.” )» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФІРМА ”ДЖІ ВІ ЕЙ АЙОВА” (ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО КОРПОРАЦІЇ ”СІБРІНГ ЕКСПОРТ, ІНК.” )» присвоєно код 30934318.

Керівником підприємства «ФІРМА ”ДЖІ ВІ ЕЙ АЙОВА” (ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО КОРПОРАЦІЇ ”СІБРІНГ ЕКСПОРТ, ІНК.” )» є Ніжнік Ірина Георгіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФІРМА ”ДЖІ ВІ ЕЙ АЙОВА” (ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО КОРПОРАЦІЇ ”СІБРІНГ ЕКСПОРТ, ІНК.” )» — м. Одеса, вул. Чорноморського Козацтва, 68.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФІРМА ”ДЖІ ВІ ЕЙ АЙОВА” (ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО КОРПОРАЦІЇ ”СІБРІНГ ЕКСПОРТ, ІНК.” )»
Поділіться інформацією в соцмережах