Каталог підприємств України

БРЕНДМАЙСТЕР

ОЧЕНАШ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ, ФО-П

м. Запоріжжя, вул. Ладозька, 22
Фактична адреса:м. Запоріжжя, вул. Ладозька, 22
Телефон основний:(068) 8407181
Телефони контактні:(099) 7827035
bmastercom2@gmail.com
Сайт:

Діяльність підприємства

Продукція, послуги

бірки для одягу;лейбли на одяг; етикетки для одягу; жакардові етикетки; жаккардовая етикетка; жакардові етикетки Харків; жакардові етикетки Запоріжжя; бирка для одягу; сатинові бирки; составники для одягу; жаккард; етикетки жакардові; етикетки на одяг; етикетка для одягу; жакардові бірки; бирка для одягу; тканинні бирки; етикетки для одягу Україна; жакардові бирки; бирки на одяг; ярлики для одягу; текстильні етикетки; тканинні етикетки; бирки для одягу київ; етикетка на одяг; виготовлення тканинних етикеток; пришивних етикетки; бирка на шапку; мотузочки для бирок; вшівние бирки; картонні бирки для одягу; друк бирок для одягу; сатиновая етикетка; нейлонова етикетка; ткані етикетки; бирки з тканини; жаккардовая; сатиновая етикетка; печать этикеток;

Про компанію

Наша компанія займається виробництвом етикеток і бирок для одягу будь-якої складності. Це жакардові етикетки, сатинові етикетки, сатинові составнікі- розмірники, металеві лейби для одягу, шкіряні етикетки, картонні етикетки для одягу, пластикові кліпси, упаковка (пакети, коробки) для одягу, брендовані гудзики.
Жаккардовая етикетка - основний елемент брендування. Створюється шляхом переплетення ниток на спеціальній жаккардовой машині. Виріб практично не зношується і не деформується, несе в собі унікальну інформацію про бренд. Так само на даному виді лейб іноді розміщують інформаційні дані про продукт.
Сатинові і нейлонові составники-розмірники - вшівние ярлики, несуть в собі інформацію про склад виробу, рекомендаціях про експлуатації та догляді за ним. Так само багато виробників використовують дану етикетку для вказівки розміру речі. Дана бирка не довговічна і призначена для передачі інформації про виріб споживачеві.
Друк на бавовні - етикетки з бавовни, як правило, вибирають для дитячого одягу або товарів для вагітних. Справа в тому, що матеріал цієї маркувальної фурнітури виключно натурального походження. Волокна, одержувані їх дозрілих плодів бавовнику, гіпоалергенні і нетоксичні.
Друк на стрічці будь-якої структури (сатиновою, атласною, репсовою, бавовняної) зрадить вашому пристрою відмітний і неповторний зовнішній вигляд. Стрічка може бути практично будь-якого кольору з необмеженою палітрою нанесення. За допомогою друку на стрічці Ви можете виділити будь-яку подію, дату, позначити свою організацію або команду. Стрічки бувають різної ширини і щільності.
Картонні навісні ярлики - виготовляються з картону різної щільності і структури. Несуть в собі рекламну та інформаційну функції. Саме з цього елемента брендування клієнт починає знайомство з будушей покупкою. Тому дані бирки виготовляються максимально гармонійними з сучасними трендами моди і дизайну
Пластикова пломба - іпользуются для кріплення картонних навісних бирок до виробу. Підкреслює неповторний стиль виробу, натякаючи покупцеві про статусності даної речі. Так само забезпечує збереження і захист від підміни Вашого товару. Крім цього даний аксесуар захистить Ваш бренд від того, що його підроблять. Унікальне кліше яке виготовляється на Ваше замовлення і узгодження ескізу практично неможливо повторити. Нитки і кріплення до пломби так само можна підібрати будь-якого кольору і матеріалу.

Інформація

Керівник:Оченаш Олександр Миколайович — Директор

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:3106617896

Графік роботи

Понеділок: від 09:00 до 18:00
Вівторок: від 09:00 до 18:00
Середа: від 09:00 до 18:00
Четвер: від 09:00 до 18:00
П'ятниця: від 09:00 до 18:00
Субота: від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:Оченаш Олександр Миколайович — Директор
Електронна пошта:bmastercom2@gmail.com
Дата перевірки:18.03.2019

м. Запоріжжя, вул. Ладозька, 22
Фактична адреса:м. Запоріжжя, вул. Ладозька, 22
Телефон основний:(068) 8407181
Телефони контактні:(099) 7827035
bmastercom2@gmail.com
Сайт:http://www.brandmaster.in.ua/

Фактична адреса на карті

Координати: 47.886795, 35.07038929

Відгуки про компанію