КЛЕОН, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04073, м. Київ, вул. Скляренка, 9
Фактична адреса
04073, м. Київ, вул. Сирецька, 9
Поштова адреса
04073, м. Київ, вул. Сирецька, 9
Бухгалтерія
Керівник
Кісельов Анатолій Олександрович

Продукція, послуги

Фото — КЛЕОН, ТОВ - меблі для колл-центрів
- офісні перегородки та екрани
- органайзери для офісних перегородок та екранів
- універсальні висувні полиці
- підставки під системний блок комп’ютера
- кабель-канали
- пенали для канцелярського приладдя
- тримачі паперу
- підставки під телефон, факс, принтер
- універсальні тримачі моніторів

Рекламна інформація

Оформлення офісу у стилі open - space є актуальною сучасною тенденцією, що дозволяє раціонально використовувати площу приміщення. Дане стилістичне рішення є ідеальним для організації колл- центрів, де потрібна розмістити велику кількість співробітників
У багатьох організаціях робочі місця подібного роду розміщуються у відкритому офісному просторі, без будь-яких рішень. Наша організація пропонує використовувати для вирішення цього завдання мобільні перегородки, які допоможуть зробити робоче місце максимально комфортним і одночасно компактним, забезпечити його всіма необхідними атрибутами.

Компанія «КЛЕОН» є лідером у виробництві пластикових і металевих меблевих комплектуючих та комп’ютерних аксесуарів в Україні. Наша продукція дозволяє значно поліпшити і ергономізувати корисний простір, як великих офісів, так і окремо взятих робочих місць користувачів ПК, робить значно зручним доступ до периферії комп’ютера, телефону, факсу і т.п. Висока якість, надійність, гарантія на всю нашу продукцію не менше 2-х років, регулярно поповнюється асортимент, хороші відгуки клієнтів - все це вигідні відмінності, які роблять наші товари конкурентоспроможними і привертають велику кількість покупців з різних регіонів України та країн СНД.

Види діяльності

Ключові слова

продаж офісних перегородок, обладнання для колл центру, меблі з шумопоглинаючими перегородками, настільний органайзер, мобільні перегородки для офісу, виготовлення, вартість, виробництво офісних перегородок, дизайн перегородок, профіль для перегородок, система, системи офісних перегородок, звукоізоляція перегородок, блоки для перегородок, каталог, фото, тонування офісних перегородок, виробники перегородок, фурнітура для перегородок, мобільні перегородки для офісу, ціна, ціни, дешево, мобільна перегородка, меблі для офісу, в офіс, продаж меблів для офісу, офісні перегородки алюмінієві, настільні

Про компанію

Код ЄДРПОУ31119956
Дата реєстрації29.08.2000
Дата оновлення01.03.2019
Рік заснування
2000
Кількість співробітників6 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КЛЕОН, ТОВ» присвоєно код 31119956.

Керівником підприємства «КЛЕОН, ТОВ» є Кісельов Анатолій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КЛЕОН, ТОВ» — м. Київ, вул. Скляренка, 9.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «КЛЕОН, ТОВ» офіційний сайт: https://www.kleon.kiev.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КЛЕОН, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах