Каталог підприємств України

КЛІМАТТОП

ЖУКОВ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, ФОП

08131Київська обл., с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7
Фактична адреса:м. Львів
Телефон основний:(098) 5570505
Телефони контактні:(093) 5570505
climattop.com@gmail.com

Діяльність підприємства

Галузі

Продукція, послуги

Продаж та монтаж кліматичної техніки (кондиціонерів), проектування системи вентиляції та кондиціонування будь-якої складності, розробка проекту проектування, монтаж кліматичного обладнання, сервісне обслуговування кондиціонерів, гарантійне обслуговування кондиціонерів.

У нас ви можете придбати: настінні кондиціонери, колонні кондиціонери, мобільні кондиціонери, мульти-спліт системи, касетні кондиціонери.

В нас найбільший в Україні вибір кліматичної техніки і найкращі умови співпраці по її встановленню. Про нас говорить наше портфоліо.

Про компанію

Climattop - українська компанія яка займається продажем кліматичної техніки і її установкою.

Повний список послуг, які пропонує компанія Climattop:

— Продаж кліматичної техніки (кондиціонерів).
— Проектування системи вентиляції та кондиціонування будь-якої складності.
— Розробка проекту проектування.
— Монтаж кліматичного обладнання.
— Сервісне обслуговування кондиціонерів.
— Гарантійне обслуговування кондиціонерів.

Перш ніж купувати кліматичну систему важливо врахувати головну складність - якщо ви зробите замовлення кондиціонера в одній компанії, а його монтаж буде здійснювати інша, то в разі будь-яких несправностей при гарантійному обслуговуванні можуть виникнути проблеми, тому що кожна зі сторін буде намагатися зняти провину з себе. Що б не зіткнутися з такою ситуацією краще звертатися в компанії, які займаються продажем і установкою кліматичних приладів, і однією з них є Climattop. Якщо ви скористаєтеся нашими послугами, то уникнете таких неприємностей.

Купуючи у нашій компанії кондиціонер і замовивши послугу його монтажу, ви можете розраховувати на професійне та сумлінне гарантійне обслуговування, тому що як безпосередньо на сам прилад, так і на всі виконані роботи ми надаємо тривалу гарантію. У компанії Climattop є власна виїзна бригада, яка в разі неполадки у клієнтів в обговорені терміни приїжджає до них і усуває всі проблеми. Звичайно, гарантійний ремонт кліматичної техніки здійснюється абсолютно безкоштовно.

На нашому сайті представлений широкий вибір кондиціонерів від різних виробників - асортимент дуже великий тому ви точно знайдете кліматичну систему, яка буде ідеально відповідати вашим вимогам як з точки зору її ефективності і функціоналу, так і з точки зору вартості.

Також наші фахівці готові провести професійну консультацію як по телефону, так і на об’єкті. Якщо ви не знаєте який кондиціонер вибрати або вас цікавлять будь-які інші питання щодо установки кліматичної системи, то можете зателефонувати за вказаним на сайті номером і задати їх нам.

Послуга установки кондиціонерів здійснюється нами на вищому рівні - у нас працюють професіонали з багатим досвідом, які знають, як філігранно встановити прилад. Під час монтажу ми використовуємо виключно високоякісні комплекти монтажу та обладнання від зарубіжних виробників, а сам монтаж здійснюється я з урахуванням рекомендацій виробника обладнання.

Інформація

Керівник:Жуков Сергій Миколайович — директор

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:3121006095
МФО:321842
Р/рахунок:26004053128704

Графік роботи

Понеділок: від 09:00 до 22:00
Вівторок: від 09:00 до 22:00
Середа: від 09:00 до 22:00
Четвер: від 09:00 до 22:00
П'ятниця: від 09:00 до 22:00
Субота: від 09:00 до 20:00

Службова інформація

Профіль редагував:Александрова Вікторія — спеціаліст з реклами
Електронна пошта:climattop.com@gmail.com
Дата перевірки:13.03.2019

08131, Київська обл., с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7
Фактична адреса:м. Львів
Телефон основний:(098) 5570505
Телефони контактні:(093) 5570505
climattop.com@gmail.com

Фактична адреса на карті

Координати: 49.839683, 24.029717

Відгуки про компанію