ІГЛУ, КОМЕРЦІЙНЕ ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Юридична адреса
81100, Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Привокзальна, 8
Фактична адреса
79035, м. Львів, вул. Зелена, 149, корп. 4, оф. 202

Продукція, послуги

Фото — ІГЛУ, КОМЕРЦІЙНЕ ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ Продукція: Холодильні агрегати та компресори / Технологічні установки охолодження / Холодильні вітрини, шафи, стелажі, скрині.

Послуги: Монтаж, наладка, сервіс холодильного та морозильного обладнання / Комплексне оснащення супермаркетів.

Проектування, виробництво та сервіс:
- мультикомпресорних станцій на базі компресорів BITZER, COPELAND, FRASCOLD;
- промислових холодильних та морозильних камер;
- систем централізованого холодопостачання.

Комплексне оснащення холодильним обладнанням:
- супермаркетів;
- м’ясопереробних комплексів;
- промислових холодильних та морозильних камер.

Продаж холодильного, теплового та технологічного обладнання для магазинів, ресторанів, кафе.

Рекламна інформація

Західний центр холодильних технологій ТзОВ ”ІГЛУ” працює на ринку холодильного обладнання з 2001 року. Ми розширили сферу послуг від продажу та сервісного обслуговування окремих вітрин до комплексного оснащення об’єктів ”холодом”: проектування холодильних та морозильних камер різного призначення; постачання обладнання для централізованого холодопостачання; їх монтаж та подальше гарантійне, сервісне обслуговування. При умові здійснення поставки, монтажу та технічного обслуговування холодильного обладнання нашим підприємством ми маємо змогу надати клієнту гарантію на це обладнання терміном 36 місяців.

Для нашої фірми важливе значення мають технічні характеристики, якість холодильного обладнання. Різноманітні уподобання клієнтів дають змогу піднімати рівень послуг, які надає фірма, та висловлювати рекомендації виробникам щодо удосконалення продукції за всіма параметрами.

Нам приємно повідомити Вам, що за час роботи нами було здійснено комплексне оснащення 46 потужних камер для зберігання і заморожування продуктів на території України та Білорусії. Нашими клієнтами є: МПК ДП ”Росана” (Рогатинський м’ясо-переробний комплекс), ПП ”Полуботкін” (Кам’янець-Подільський м’ясопереробний завод), СПК ”Прогрес” (Білорусія, с. Вертєлішки).

На даний момент ми надаємо послуги по сервісному та технічному обслуговуванню холодильного обладнання. Нашими клієнтами є: корпорація ”ПАККО” (мережа супермаркетів ”Вопак”), МПК ДП ”Росана” (Рогатинський м’ясо-переробний комплекс), ТзОВ ”Станіславська торгова компанія” (мережа супермаркетів ”Фаворит”), ТзОВ ”555” (мережа супермаркетів ”555”).

Ми пропонуємо холодильне обладнання таких провідних фірм: холодильні компресори, агрегати, ресивера - Bitzer (Німеччина), Frascold (Італія), Copeland (Німеччина); випарники, конденсатори - Guentner (Німеччина); теплообмінники- Swep (Швеція); холодильна автоматика - Danfoss (Данія), CAREL (Італія), Alco Controls; електрична автоматика - Moeller (Німеччина), Schneider (Франція); фреони - DuPont; мастила Shell.

Завдяки безпосередній співпраці з заводами-виробниками ми маємо змогу оперативно постачати оригінальні запасні частини та комплектуючі до встановленого обладнання.

Про високу якість наданих нами послуг свідчить відсутність претензій з боку клієнтів, а всі проблеми, які інколи виникають в процесі роботи ми вирішуємо оперативно і взаємовигідно завдяки наявності сервісних бригад.

Ми працюємо для Вас і задля кращого забезпечення Ваших потреб.

Маркетингова інформація

Торгові марки
ES SYSTEMК (Польща)
ІGLOO (Польща)
COLDOR (Польща)
Країни імпортуПольща, Чехія, Угорщина, Італія, Словаччина

Види діяльності

Ключові слова

холодильне, теплове, технологічне обладнання, холодильники для супермаркетів, магазинів, кафе, барів, ресторанів, м’ясопереробних комплексів, торговельне обладнання, купити морозилки, морозильники, морозильні камери, продаж холодильного, теплового, технологічного обладнання, проектування, виробництво, сервіс мультикомпресорних станцій, промислові, холодильні, морозильні камери, системи централізованого холодопостачання, морозильні, холодні вітрини, вітрина холодильник, проектування холодильних, морозильних камер

Про компанію

Юрид. назваІГЛУ, ТОВ
Код ЄДРПОУ31449022
Дата реєстрації27.05.2005
Дата оновлення07.04.2021
Керівник
Голойда Іван Іванович — директор
Бухгалтер
Лихолат Любов Ярославівна
Рік заснування
2001

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІГЛУ, ТОВ» присвоєно код 31449022.

Керівником підприємства «ІГЛУ, ТОВ» є Голойда Іван Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІГЛУ, ТОВ» — Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Привокзальна, 8.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ІГЛУ, ТОВ» офіційний сайт: https://igloo.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Юридична адреса
81100, Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Привокзальна, 8
Фактична адреса
79035, м. Львів, вул. Зелена, 149, корп. 4, оф. 202
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІГЛУ, КОМЕРЦІЙНЕ ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ»
іглу львів  барне обладнання  каталог холодильного обладнання  кондитерські вітрини  купити торгове обладнання  куплю торгове обладнання  морозильне обладнання  обладнання для магазинів львів  обладнання для малого бізнесу  обладнання для супермаркетів  обладнання для холодильних камер  продаж холодильного обладнання  промислове холодильне обладнання  сервісне обслуговування холодильного обладнання  торгівельне обладнання для магазину  торгове обладнання б у  торгове обладнання купити  торгове обладнання львів  торгове обладнання у львові  торгове холодильне обладнання  холодильні вітрини  холодильні вітрини львів  холодильні вітрини ціни  холодильні камери львів  холодильні установки львів  холодильні шафи львів  холодильна вітрина  холодильне обладнання для магазинів  холодильне обладнання для магазину  холодильне обладнання для овочесховищ  холодильне обладнання для ресторанів  холодильне обладнання львів  холодильне обладнання ціни  
Поділіться інформацією в соцмережах