Каталог підприємств України

ІГЛУ, КОМЕРЦІЙНЕ ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

ІГЛУ, ТОВ

81100Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Привокзальна, 8
Фактична адреса:79035, м. Львів, вул. Зелена, 149, корп. 4, оф. 202
Телефон основний:(032) 2950225
Телефон бухгалтера:(032) 2950224
Телефони контактні:(067) 6732125(032) 2950224
igloo@igloo.com.ua , igloo.lviv@gmail.com
Сайт:

Діяльність підприємства

Галузі

Продукція, послуги

Продукція: Холодильні агрегати та компресори / Технологічні установки охолодження / Холодильні вітрини, шафи, стелажі, скрині.

Послуги: Монтаж, наладка, сервіс холодильного та морозильного обладнання / Комплексне оснащення супермаркетів.

Проектування, виробництво та сервіс:
- мультикомпресорних станцій на базі компресорів BITZER, COPELAND, FRASCOLD;
- промислових холодильних та морозильних камер;
- систем централізованого холодопостачання.

Комплексне оснащення холодильним обладнанням:
- супермаркетів;
- м’ясопереробних комплексів;
- промислових холодильних та морозильних камер.

Продаж холодильного, теплового та технологічного обладнання для магазинів, ресторанів, кафе.

Про компанію

Західний центр холодильних технологій ТзОВ ”ІГЛУ” працює на ринку холодильного обладнання з 2001 року. Ми розширили сферу послуг від продажу та сервісного обслуговування окремих вітрин до комплексного оснащення об’єктів ”холодом”: проектування холодильних та морозильних камер різного призначення; постачання обладнання для централізованого холодопостачання; їх монтаж та подальше гарантійне, сервісне обслуговування. При умові здійснення поставки, монтажу та технічного обслуговування холодильного обладнання нашим підприємством ми маємо змогу надати клієнту гарантію на це обладнання терміном 36 місяців.

Для нашої фірми важливе значення мають технічні характеристики, якість холодильного обладнання. Різноманітні уподобання клієнтів дають змогу піднімати рівень послуг, які надає фірма, та висловлювати рекомендації виробникам щодо удосконалення продукції за всіма параметрами.

Нам приємно повідомити Вам, що за час роботи нами було здійснено комплексне оснащення 46 потужних камер для зберігання і заморожування продуктів на території України та Білорусії. Нашими клієнтами є: МПК ДП ”Росана” (Рогатинський м’ясо-переробний комплекс), ПП ”Полуботкін” (Кам’янець-Подільський м’ясопереробний завод), СПК ”Прогрес” (Білорусія, с. Вертєлішки).

На даний момент ми надаємо послуги по сервісному та технічному обслуговуванню холодильного обладнання. Нашими клієнтами є: корпорація ”ПАККО” (мережа супермаркетів ”Вопак”), МПК ДП ”Росана” (Рогатинський м’ясо-переробний комплекс), ТзОВ ”Станіславська торгова компанія” (мережа супермаркетів ”Фаворит”), ТзОВ ”555” (мережа супермаркетів ”555”).

Ми пропонуємо холодильне обладнання таких провідних фірм: холодильні компресори, агрегати, ресивера - Bitzer (Німеччина), Frascold (Італія), Copeland (Німеччина); випарники, конденсатори - Guentner (Німеччина); теплообмінники- Swep (Швеція); холодильна автоматика - Danfoss (Данія), CAREL (Італія), Alco Controls; електрична автоматика - Moeller (Німеччина), Schneider (Франція); фреони - DuPont; мастила Shell.

Завдяки безпосередній співпраці з заводами-виробниками ми маємо змогу оперативно постачати оригінальні запасні частини та комплектуючі до встановленого обладнання.

Про високу якість наданих нами послуг свідчить відсутність претензій з боку клієнтів, а всі проблеми, які інколи виникають в процесі роботи ми вирішуємо оперативно і взаємовигідно завдяки наявності сервісних бригад.

Ми працюємо для Вас і задля кращого забезпечення Ваших потреб.

Види діяльності

  • 46.69 — Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням
  • 28.25 — Виробництво промислового холодильного та вентиляційного устатковання
  • 47.78 — Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах
  • 71.12 — Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах
  • 33.12 — Ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення
  • 33.20 — Установлення та монтаж машин і устатковання

Інформація

Керівник:Голойда Іван Іванович — директор
Бухгалтер:Лихолат Любов Ярославівна
Рік заснування:2001

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:31449022

Маркетингова інформація

Торгова марка:ES SYSTEMК, Польща
Торгова марка:ІGLOO, Польща
Торгова марка:COLDOR, Польща
Країни імпорту (И):Польща, Чехія, Угорщина, Італія, Словаччина

Графік роботи

Понеділок: від 09:00 до 18:00
Вівторок: від 09:00 до 18:00
Середа: від 09:00 до 18:00
Четвер: від 09:00 до 18:00
П'ятниця: від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Профіль редагував:Голойда Іван Іванович
Електронна пошта:ihol@igloo.com.ua
Дата перевірки:15.09.2020

Фактична адреса на карті

Координати: 49.813086, 24.061393

Фотогалерея

Відгуки про компаніюіглу львів   барне обладнання   каталог холодильного обладнання   кондитерські вітрини   купити торгове обладнання   куплю торгове обладнання   морозильне обладнання   обладнання для магазинів львів   обладнання для малого бізнесу   обладнання для супермаркетів   обладнання для холодильних камер   продаж холодильного обладнання   промислове холодильне обладнання   сервісне обслуговування холодильного обладнання   торгівельне обладнання для магазину   торгове обладнання б у   торгове обладнання купити   торгове обладнання львів   торгове обладнання у львові   торгове холодильне обладнання   холодильні вітрини   холодильні вітрини львів   холодильні вітрини ціни   холодильні камери львів   холодильні установки львів   холодильні шафи львів   холодильна вітрина   холодильне обладнання для магазинів   холодильне обладнання для магазину   холодильне обладнання для овочесховищ   холодильне обладнання для ресторанів   холодильне обладнання львів   холодильне обладнання ціни