АВТОРСЬКА ШКОЛА БОЙКА, ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
61070, м. Харків, вул. Освітянська, 7
Телефони
Керівник, директор
Макагон Олександр Емануїлович
Бухгалтер
Макагон Олексанлр Еммануілович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ31886805
Кількість працівників80 чол.
Дата реєстрації14.05.2002
Дата оновлення09.01.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «АВТОРСЬКА ШКОЛА БОЙКА, ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОРСЬКА ШКОЛА БОЙКА, ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 31886805.

Керівником підприємства «АВТОРСЬКА ШКОЛА БОЙКА, ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Макагон Олександр Емануїлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОРСЬКА ШКОЛА БОЙКА, ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — м. Харків, вул. Освітянська, 7.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «АВТОРСЬКА ШКОЛА БОЙКА, ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах