БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС, ТОВ

Юридична адреса
29000, м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 5/3

Продукція, послуги

- Продаж таунхаусів;
- Продаж квартир;
- Продаж комерційної нерухомості;
- Продаж паркінгу.

Інформація про компанію

Товариство ”Будівельний Альянс” було створене у 2002 році. Це єдина будівельна компанія в Хмельницькій області, що виконує повний комплекс робіт з проектування, будівництва і супроводу об’єктів. Промислові та виробничі приміщення, заклади освітнього, соціального, культурного та лікувально-оздоровчого призначення, житлові будинки різної поверховості, котеджі, — ось неповний перелік об’єктів, які успішно здані в експлуатацію.

Також компанія розробляє проекти сантехнічних і електротехнічних систем різного ступеня складності. Виконується будівництво, капітальні ремонти та реконструкції. Особливо хочеться виділити такий напрямок діяльності, як капітальне будівництво житла.

Компанією вже збудований не один десяток багатоквартирних житлових будинків у місті Хмельницькому та області. Продумане планування квартири, облаштована прилегла територія, сучасна опалювальна система, внутрішні паркінги та, що важливо, здача будинків у встановлений термін, — ось що спонукає городян купувати квартири саме в «Будівельному Альянсі».

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ32118309
Керівник
Дитюк Євген Євгенович — Директор
Рік заснування
2005
Кількість працівників2 чол.
Дата реєстрації18.07.2002
Дата оновлення09.01.2024

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 19:00
Вівторок:
08:00 — 19:00
Середа:
08:00 — 19:00
Четвер:
08:00 — 19:00
П'ятниця:
08:00 — 19:00
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС, ТОВ» присвоєно код 32118309.

Керівником підприємства «БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС, ТОВ» є Дитюк Євген Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС, ТОВ» — м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 5/3.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС, ТОВ» офіційний сайт: http://www.budal.com.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
29000, м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 5/3
E-mail
Відгуки про компанію «БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах