АРТЕМГЕОЛОГІЯ, ВИРОБНИЧЕ ГЕОЛОГІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
84500, Донецька обл., м. Бахмут, вул. Ковальська, 9
Телефони
E-mail
Керівник, директор
Грицьков Сергій Остапович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ32351439
Кількість працівників19 чол.
Дата реєстрації04.03.2003
Дата оновлення09.01.2024
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Увага!

У профілі компанії «АРТЕМГЕОЛОГІЯ, ВИРОБНИЧЕ ГЕОЛОГІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРТЕМГЕОЛОГІЯ, ВИРОБНИЧЕ ГЕОЛОГІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 32351439.

Керівником підприємства «АРТЕМГЕОЛОГІЯ, ВИРОБНИЧЕ ГЕОЛОГІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Грицьков Сергій Остапович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРТЕМГЕОЛОГІЯ, ВИРОБНИЧЕ ГЕОЛОГІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — Донецька обл., м. Бахмут, вул. Ковальська, 9.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «АРТЕМГЕОЛОГІЯ, ВИРОБНИЧЕ ГЕОЛОГІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах