Каталог підприємств України

ХАК ІНТЕРНЕШНЛ, УКРАЇНА, ПП

01054м. Київ, вул. Гоголівська, 15, оф. 3
Фактична адреса:01054, м. Київ, вул. Гоголівська, 15, оф. 3
Телефон основний:(044) 4860207
Факс:(044) 4860207
kyiv@hockinternational.com
Сайт:

Про компанію

Керівник:Моргунова Яніна Михайлівна — Директор
Бухгалтер:Черненко Людмила Миколаївна
Рік заснування:2001
Кількість працівників:3

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:32555175
Банк:АТ ”Пиреус Банк МКБ”

Час роботи

Понеділок: від 09:00 до 18:00
Вівторок: від 09:00 до 18:00
Середа: від 09:00 до 18:00
Четвер: від 09:00 до 18:00
П'ятниця: від 09:00 до 18:00

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Продукція, послуги

Професійні підготовчі програми і тренінги в галузі фінансів та аудиту, управлінського менеджменту та фінансового аналіза

Рекламна інформація

НОСK International, Ukraine (HOCK Ukraine) - одна з лідируючих компаній на ринку бізнес освіти, яка пропонує корпоративні та відкриті тренінги в галузі фінансового та управлінського обліку і звітності. Компанією HOCK Ukraine розроблені програми підготовки до міжнародних кваліфікаційних іспитів з фінансового та управлінського обліку, аудиту і фінансового аналізу. Динамічно розвиваючись, компанія постійно розширює спектр пропонованих підготовчих програм і корпоративних тренінгів.

Програма АССА DipIFR (Rus) / АССА ДипІФР (рос)
Спеціально для країн СНД, всесвітньо відома Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів Великобританії (ACCA) створила нову кваліфікацію - Диплом з Міжнародної Фінансової Звітності (ДипІФР) / ACCA Diploma in the International Financial Reporting (DipIFR).
АССА DipIFR (Rus) - це програма, розроблена для професіоналів в галузі фінансів та бухгалтерського обліку, які бажають освоїти МСФЗ і отримати міжнародну кваліфікацію.
Компанія HOCK Ukraine початку підготовчий курс до іспиту АССА DipIFR (Rus) взимку 2004 року. Курс читають висококваліфіковані викладачі компанії HOCK Ukraine, мають міжнародні сертифікації. Для підготовки до іспитів використовується навчальний матеріал, розроблений нашими фахівцями.

Програма CIMA DipPM (Rus): Диплом CIMA «Управління ефективністю бізнесу»
Професійна кваліфікація CIMA - перша в світі програма, розроблена в повній відповідності з міжнародними стандартами освіти Міжнародної Федерації Бухгалтерів (International Federation of Accountants - IFAC), опублікованими в 2003 році.
Диплом CIМA DipPM (Rus) заснований інститутом CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) - Сертифікований інститут фахівців з управлінського обліку - Великобританія.
Курс HOCK DipPM (Rus) був розроблений і вперше запропонований слухачам в 2010 році. Курс читають висококваліфіковані викладачі компанії HOCK Ukraine, мають міжнародні сертифікації. Для підготовки до іспитів HOCK Ukraine використовує власний навчальний матеріал, розроблений провідними викладачами та методистами НОСК.

Програма CIA / CIA (Rus): Certified Internal Auditor / Дипломований Внутрішній Аудитор.
Certified Internal Auditor (CIA) - єдиний міжнародний сертифікат для фахівців в області внутрішнього аудиту, один з найбільш престижних професійних сертифікатів в світі. Сертифікація CIA заснована IIA (The Institute of Internal Auditors) - провідним американським громадським об’єднанням внутрішніх аудиторів.
Курс HOCK CIA вперше був розроблений і запропонований слухачам в 2002 році. Курс читають висококваліфіковані викладачі компанії НОСK, що мають міжнародні сертифікації в галузі фінансів, менеджменту і аудиту. Для підготовки до іспитів НОCK використовує власний навчальний матеріал, розроблений командою професіоналів.
З 2008 року в Києві HOCK Ukraine представляє очний підготовчий курс за міжнародною програмою CIA (Certified Internal Auditor) російською мовою. C липня 2011 року іспити CIA доступні російською мовою.

Програма CMA: Certified Management Accountant
HOCK Ukraine також пропонує підготовчі курси за програмою CMA. Ці курси були першими тренінгами такого роду в Східній Європі. CMA швидко набирає популярність, і в даний час в підготовчих програмах HOCK СМА беруть участь понад 2000 осіб з України та інших країн. HOCK Ukraine має власний підготовчий матеріал за програмою СМА, який в даний час використовується слухачами більш ніж з 40 країн світу.

Програма CFA: Chartered Financial Analyst
CFA (Chartered Financial Analyst) - провідна професійна кваліфікаційна ступінь в області фінансів та інвестицій, визнана у всьому світі. Кваліфікація CFA отримала широку популярність і визнання у роботодавців і клієнтів, як найбільш значуща, що підтверджує глибокі знання її володаря. Сьогодні в багатьох провідних фінансових та інвестиційних компаніях світу наявність ступеня CFA є величезним плюсом або необхідною умовою для прийому на роботу.

Програма CPA: Certified Public Accountant
Досвід проведення підготовчих програм СРА, накопичений нами з 2000 року, дозволив створити одну з кращих підготовчих програм для слухачів, які здобули освіту за межами США. Послугами HOCK Ukraine в підготовці своїх співробітників до іспитів СРА користуються компанії-представники «Великої Четвірки».

Службова інформація

Профіль редагував:Сукаліна Наталія
Електронна пошта:natalia.sukalina@hockinternational.com
Дата перевірки:20.12.2017

01054, м. Київ, вул. Гоголівська, 15, оф. 3
Фактична адреса:01054, м. Київ, вул. Гоголівська, 15, оф. 3
Телефон основний:(044) 4860207
Факс:(044) 4860207
kyiv@hockinternational.com
Сайт:www.hockinternational.com.ua

Фактична адреса на карті

Геокодування

Фотогалерея

Відгуки про компаніюhock training   аудит тренінг   бізнес тренінги семінари   бізнес школа   бухгалтерія   бухгалтерія аудит   бухгалтерія в україну   бухгалтерія для україні   бухгалтерські семінари в києві   бухгалтерський облік   курси по бізнесу   курси тренінги семінари   міжнародний сертифікат бухгалтера   менеджмент   менеджмент семінар   організація бізнес тренінгів   організація проведення конференцій   організація семінарів та тренінгів   проведення бізнес тренінгів   проведення тренінгів   семінар бухгалтерія   семінар для керівників   семінар фінанси   семінари по бізнесу   семінари фінанси   сертифікація аудиторів   сертифікація бухгалтерів   сертифікований бухгалтер   тренінг менеджмент   тренінг фінанси   тренінги в галузі фінансів та аудиту   тренінги в києві   тренінги в україну   тренінги для керівників   тренінги по бізнесу   тренінгові компанії   тренінгові компанії україну   фінансові тренінги   фінансовий аналіз   фінансовий аналіз київ