Каталог підприємств України

МОН СЕНЬЙОР, ГОТЕЛЬ

МОН СЕНЬЙОР, ТОВ

71100Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Курортна, 86
Фактична адреса:Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Мічуріна, 95а
Телефон основний:(06153) 71140
Факс:(06153) 71100
office@mon-signor.com.ua
Сайт:

Про компанію

Керівник:Борисенко Світлана Жоржівна
Кількість працівників:1

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:32687764

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Продукція, послуги

Діяльність готелів

Рекламна інформація

Для українців і жителів ближнього і далекого зарубіжжя, одне з найприємніших спогадів про літній відпустці - це відпочинок на Азовському морі і, зокрема, відпочинок у Бердянську. Теплі хвилі, ніжний пісок і легкий подих бризу радісно надає щедра південно-східна природа, а турботи про решту необхідному для Вас із задоволенням бере на себе готель «Мон Сеньйор».

З 2004 року цей готель в Бердянську привітно відкриває свої двері для відпочиваючих і надає послуги європейського класу, щоб Ви з радістю згадували свій відпочинок на Азовському морі. Готель розташований в курортній зоні, в 300 метрах від міського пляжу і 7 хвилинах їзди від центру міста, готель в Бердянську «Мон Сеньйор» втілює в життя найрізноманітніші уявлення про справжній відпочинок. Для романтиків і любителів спокійного і корисного проведення часу, відпочинок в Бердянську - це можливість розташуватися на теплому пляжі або біля басейну готелю «Мон Сеньйор» і нарешті відволіктися від міської суєти і щоденних турбот.

Готель Мон Сеньйор має свій ресторан із затишним літнім залом.

Готель в Бердянську «Мон Сеньйор» круглий рік радо приймає в своїх стінах не тільки охочих відпочити, але і тих, хто ще не дочекався прекрасних днів відпустки або просто не може відірватися від роботи навіть під час відпочинку на Азовському морі. Готель має все необхідне для проведення конференцій, переговорів, ділових зустрічей, а його гості можуть скористатися сучасною оргтехнікою та мають доступ до мережі Internet (Wi-Fi). Готель в Бердянську «Мон Сеньйор» зробить все для того, щоб Ви згадували з радістю не тільки відпочинок в Бердянську, але також і робочі будні. Зіставте відрядження або ділову конференцію з купанням в теплому Азовському морі і сонячними ваннами на м’якому узбережжі і здивуєтеся тому, як швидко в готелі «Мон Сеньйор» з нудною обов’язки, робота перетворюється на відпочинок на Азовському морі.

Комфортабельні номери, висококласне обслуговування і відповідність готелю «Мон Сеньйор» найвищим стандартам зробить Ваш відпочинок в Бердянську просто незабутнім. А можливість проведення ділових заходів і банкетів на території готелю навіть робочі будні і клопітні свята перетворить на суцільний відпочинок.

Відвідайте готель в Бердянську «Мон Сеньйор» і змусьте навіть високопоставлених сеньйорів і сеньйорії заздрити Вам!

Службова інформація

Дата перевірки:30.12.2016

71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Курортна, 86
Фактична адреса:Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Мічуріна, 95а
Телефон основний:(06153) 71140
Факс:(06153) 71100
office@mon-signor.com.ua
Сайт:www.mon-signor.com.ua

Адреса на карті

Геокодування

Відгуки про компанію