ПЛАНТПОЛ-УКРАЇНА, ТОВ

Адреса
81144, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Чишки, вул. Шевченка, 89а

Продукція, послуги

Фото — ПЛАНТПОЛ-УКРАЇНА, ТОВ Компанія займається виробництвом та реалізацією посадкового матеріалу та готової продукції горшкових культур, квітів для балконів, терас, клумб, квітників, а також багаторічних грунтопокрівних, хвойних та листяних культур:

- квітучі горшкові рослини посезонно (сурфінія, пеларгонія, фукція, бальзамін, хризантема, цикламен, пуансетія, примула, цинерарія тощо);
- саджанці балконних і багаторічних квітів;
- сіянці горшкових квітів;
- рослини для зовнішнього озеленення (хвойні, листяні, квітучі, грунтопокривні тощо);
- послуги ландшафтного дизайну;
- супутні товари (горшки, субстат, міндобрива тощо).

Рекламна інформація

Товариство з обмеженою відповідальністю «Плантпол-Україна» було створено у 2003 році за участю польського підприємства Plantpol-Zaborze, провідного виробника напівпродукту та готової продукції балконно-клумбових рослин, декоративної розсади, багаторічних рослин та мінеральних добрив Planton®.

Plantpol-Zaborze є співзасновником елітної маркетингової групи Proven Winners® Europe, співпрацює з Proven Winners® США, Proven Winners® Азія, Proven Winners® ПАР та Proven Winners® Австралія, і бере участь в програмі селекції, тестування та оцінки сортів рослин з усієї земної кулі.

Наше виробництво знаходиться у с. Угерсько (Стрийський район) та у с. Чишки (Пустомитівський район).

Тепличні площі підприємства «Плантпол-Україна» складають більше 2 га, під вирощування хвойних порід відведено близько 10 га площ.

Досвід вирощування та догляду за рослинами, отриманого на основі багатомільйонного виробництва, дозволив нам створити спеціалізовані добрива для окремих груп рослин, відповідно до їх вимог живлення. Добрива Planton® характеризуються високим вмістом легкозасвоюваних мікроелементів необхідних для рослин. Добрива виготовляються із складників найвищої якості, характеризуються доброю розчинністю, високою концентрацією, що гарантує високу продуктивність.

Фірма «Плантпол-Україна» є постійним учасником багатьох українських та міжнародних спеціалізованих виставок, де не раз посідала призові місця.

Наше підприємство є переможцем тендерів на озеленення центральної частини міста Львова, виготовлення різноманітних квіткових інсталяцій, найактуальнішою з яких є виготовлення квіткової емблеми до футбольного чемпіонату EURO 2012.

Вища організація

Plantpol-Zaborze

Маркетингова інформація

Торгові марки
Planton® (Польша)

Види діяльності

Ключові слова

добриво для квітів, купити кімнатні рослини, горщики для квітів, продаж квітів, інтернет магазин квітів, композиції із квітів, кімнатні рослини догляд, насіння кімнатних рослин, фото кімнатних рослин

Про компанію

Код ЄДРПОУ32730526
Дата реєстрації13.11.2008
Дата оновлення01.03.2019
Керівник
Мартинів Єлизавета Оттівна — директор
Бухгалтер
Степанюк Оксана Іванівна
Рік заснування
2003
Кількість співробітників58 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЛАНТПОЛ-УКРАЇНА, ТОВ» присвоєно код 32730526.

Керівником підприємства «ПЛАНТПОЛ-УКРАЇНА, ТОВ» є Мартинів Єлизавета Оттівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЛАНТПОЛ-УКРАЇНА, ТОВ» — Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Чишки, вул. Шевченка, 89а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ПЛАНТПОЛ-УКРАЇНА, ТОВ» офіційний сайт: http://www.plantpol.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Адреса
81144, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Чишки, вул. Шевченка, 89а
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЛАНТПОЛ-УКРАЇНА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах