АКУМУЛЯТОРНИЙ ЗАВОД ССК (SSK)

АКУМБАТ, ТОВ

Юридична адреса:69068м. Запоріжжя, вул. 8-го Березня, 190, к. 23
Фактична адреса:69104, м. Запоріжжя, вул. Чубанова, 1
Поштова адреса:69104, м. Запоріжжя, а/с 5972
Телефон основний:(061) 2127793
Факс:(061) 2127793
Електронна пошта:info@ssk.com.ua
Сайт:

Про компанію

Керівник:Крохмаль Анатолій Григорович
Бухгалтер:Крохмаль Анатолій Григорович
Рік заснування:1999

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:32942163

Маркетингова інформація

Торгова марка:SSK, Россия-Бельгия
Стандарти якості:ДСТУ ISO 9001-2009 (ISO 9001-2008)

Час роботи

Понеділок: від 9.00 до 18.00
Вівторок: від 9.00 до 18.00
Середа: від 9.00 до 18.00
Четвер: від 9.00 до 18.00
П'ятниця: від 9.00 до 18.00

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Продукція, послуги

Акумуляторний завод ССК (SSK) виробляє таку продукцію:
- Промислові акумулятори для резервного живлення АЕС, ТЕС, телекомунікаційних систем, систем безперебійного живлення, теле-і радіостанцій, телефонних станцій, аварійних і сигнальних систем, AC / DC системи;
- Тягові акумуляторні батарей, для шахтного електротранспорту, електронавантажувачів, електроштабеллеров, електровізків, полемічних машин європейських, японських, американських болгарських і російських виробників.
Так само компанія займається інноваційними розробками у сфері виробництва літій - іонних акумуляторних батарей, енергозбереження та альтернативних джерел живлення.

Рекламна інформація

На сьогоднішній день акумуляторний завод ССК (SSK), займає лідируючу позицію на території України з виробництва і продажу акумуляторних батарей найбільшим підприємствам і заводам. Підприємство продовжує стрімко рости і розвиватися.

Акумуляторний завод ССК (SSK) входить до групи компаній SSK Group, які спеціалізується на виробництві високотехнологічної продукції, призначеної для використання в самих різних областях промисловості: енергетика, зв’язок, транспорт та ін.

Географія компанії включає в себе Північну Америку, Західну і Східну Європу. Всього до складу SSKgroup входить 11 компаній, розташованих на Україні, в Росії, Білорусії, США, Бельгії, Англії,
При виробництві промислових акумуляторів завод ССК (SSK), завжди використовує самі передові технології. Досягається це за рахунок того, що у компанії є можливість постійно проводити власні дослідження. Науково-технологічне першість забезпечує потужна експериментальна база SSK.

Акумуляторний завод ССК виробляє складання свинцево-кислотних акумуляторів з кращих європейських комплектуючих під брендом «SSK».

Акумуляторні батареї, які випускає акумуляторний завод ССК (SSK), на території України, також як і вся продукція, що випускається по всьому світу, відрізняються високою високотехнологічністю і відповідає всім світовим стандартам якості. Саме тому вона користується великим попитом не тільки на території країн СНД, а й по всьому світу.

Ключові слова

акумулятори для навантажувачів, акумулятори для штабелера, акумулятори тягові, тягові батареї, стаціонарні акумулятори, гелеві акумулятори, тягові акумуляторні батареї, акумулятори для електронавантажувачів, промислові акумулятори, джерела резервного живлення, герметичні акумулятори, акумулятори OPzS, акумулятори OPzV, акумулятори літієві, купити акумуляторні батареї , купити акумулятори для навантажувачів, купити акумулятори тягові, купити тягові батареї, купити стаціонарні акумулятори, купити гелеві акумулятори, купити тягові акумуляторні батареї, купити промислові акумулятори, купити акумулятори для ДБЖ, купити акумулятори для UPS, купити не обслуговуються акумулятори, купити герметичні акумулятори, купити акумулятори літієві, свинцеві акумулятори, купити свинцеві акумулятори, тягові акумулятори, акумулятори GROE, акумулятор для електромобілів

Службова інформація

Профіль редагував:Шепель Олена
Електронна пошта:sea@ssk.com.ua
Дата перевірки:26.02.2014

Юридична адреса:69068, м. Запоріжжя, вул. 8-го Березня, 190, к. 23
Фактична адреса:69104, м. Запоріжжя, вул. Чубанова, 1
Поштова адреса:69104, м. Запоріжжя, а/с 5972
Телефон основний:(061) 2127793
Факс:(061) 2127793
Електронна пошта:info@ssk.com.ua
Сайт:www.ssk.com.ua

Місцезнаходження, як доїхати

Геокодування

Коментарі та відгуки про компанію