УКРБУДМОНТАЖТЕПЛОЕНЕРГОЗБУТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
62497, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Васищеве, вул. Новопроектна, 1
Керівник
Таргонський Сергій Іванович
Кількість співробітників11 чел.
Код ЄДРПОУ33232462
Дата реєстрації02.09.2008
Дата оновлення03.02.2009
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРБУДМОНТАЖТЕПЛОЕНЕРГОЗБУТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРБУДМОНТАЖТЕПЛОЕНЕРГОЗБУТ, ТОВ» присвоєно код 33232462.

Керівником підприємства «УКРБУДМОНТАЖТЕПЛОЕНЕРГОЗБУТ, ТОВ» є Таргонський Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРБУДМОНТАЖТЕПЛОЕНЕРГОЗБУТ, ТОВ» — Харківська обл., Харківський р-н, смт. Васищеве, вул. Новопроектна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРБУДМОНТАЖТЕПЛОЕНЕРГОЗБУТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах