ВОСТОК БРАТСЬКИЙ, ПП

Контакти

Юридична адреса
57252, Миколаївська обл., Вітовський р-н, с. Зелений Гай, вул. Шевченка, 46
Телефони
Керівник
Вепренців Микола Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ33245487
Дата реєстрації23.03.2006
Дата оновлення15.11.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОСТОК БРАТСЬКИЙ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОСТОК БРАТСЬКИЙ, ПП» присвоєно код 33245487.

Керівником підприємства «ВОСТОК БРАТСЬКИЙ, ПП» є Вепренців Микола Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОСТОК БРАТСЬКИЙ, ПП» — Миколаївська обл., Вітовський р-н, с. Зелений Гай, вул. Шевченка, 46.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОСТОК БРАТСЬКИЙ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах