СУДАНА І КО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03028, ВУЛ. В. КИТАЇВСЬКА, БУД. 108, КВ. 3, м. КИЇВ, УКРАЇНА
Керівник
Левша Валерій Миколайович
Код ЄДРПОУ33295014
Дата реєстрації14.01.2005
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица зарегистрировано
Внимание!

О предприятии «СУДАНА І КО, ТОВ» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СУДАНА І КО, ТОВ» присвоєно код 33295014.

Керівником підприємства «СУДАНА І КО, ТОВ» є Левша Валерій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СУДАНА І КО, ТОВ» — ВУЛ. В. КИТАЇВСЬКА, БУД. 108, КВ. 3, м. КИЇВ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СУДАНА І КО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах