ЕРНСТ ЕНД ЯНГ АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 19а
E-mail
Керівник
Свістіч Олександр Михайлович — генеральний директор
Бухгалтер
Чорна Валентина Степанівна

Продукція, послуги

Послуги: Аудиторські, Консалтингові, Консультаційні, Бухгалтерський облік, Перевірка бухгалтерського обліку, Податковий облік, Перевірка податкового обліку

Інформація про компанію

Компанія EY - міжнародна компанія яка пропонує різні послуги, пов’язані з фінансами.

Послуги EY:

• Аудиторські.
• Податкові та юридичні.
• Консультаційні.

Ми працюємо не тільки на благо наших клієнтів, але і на благо суспільства, в якому ми живемо. Серйозне ставлення до суспільних проблем підтверджується нашою участю в роботі консультативних рад з іноземних інвестицій в Росії, Казахстані, Білорусі та Україні.

Ми допомагаємо нашим клієнтам зрозуміти і вирішити найбільш критичні на сьогоднішній день питання в області здійснення фінансової діяльності та складання фінансової звітності.

Консультуючи з питань дотримання вимог законодавства у сфері бухгалтерського обліку та фінансової звітності, ми сприяємо великим міжнародним компаніям у виконанні умов, що висуваються до фінансової звітності в тих країнах, в яких вони ведуть свою діяльність. Компанії, що працюють в самих різних галузях, займаються реалізацією трансформаційних ініціатив в області фінансів.

Види діяльності

Пакет «Україна. VIP» збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 40% після старту. Дізнайтесь більше про тариф, який окупає себе www.ua-region.com.ua/paket-vip

Про компанію

Код ЄДРПОУ33306921
Рік заснування
1994
Кількість працівників188 чол.
Дата реєстрації13.12.2004
Дата оновлення18.05.2023

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕРНСТ ЕНД ЯНГ АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ, ТОВ» присвоєно код 33306921.

Керівником підприємства «ЕРНСТ ЕНД ЯНГ АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ, ТОВ» є Свістіч Олександр Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕРНСТ ЕНД ЯНГ АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ, ТОВ» — м. Київ, вул. Хрещатик, 19а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЕРНСТ ЕНД ЯНГ АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ, ТОВ» офіційний сайт: https://www.ey.com/uk_ua

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕРНСТ ЕНД ЯНГ АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах