ПРОФІТ М, ТОВ

Юридична адреса:80354Львівська обл., Жовківський р-н, с. Стара Скварява, вул. Хмельницького, 117
Фактична адреса:80354, Львівська обл., Жовківський р-н, с. Стара Скварява, вул. Жовківська, 1а
Телефон основний:(03252) 61691
Телефони контактні:(067) 3148364
Факс:(03252) 61692
Електронна пошта:profitm@i.ua
Сайт:

Про компанію

Керівник:Процайло Михайло Ярославович — директор
Рік заснування:2005
Вища організація:Профіт М, ТОВ

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:33361741
Банк:Львівіська ОУ АТ ”ОЩАДБАНК” м. Львів
МФО:325796
Р/рахунок:26009300112655

Маркетингова інформація

Торгова марка:ProfitM, Україна

Час роботи

Понеділок: від 08:00 до 17:00
Вівторок: від 08:00 до 17:00
Середа: від 08:00 до 17:00
Четвер: від 08:00 до 17:00
П'ятниця: від 08:00 до 17:00

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Продукція, послуги

- Кухонні витяжки
- Аксесуари для монтажу кухонних витяжок
- Дверцята ревізійні металеві на замок
- Дверцята ревізійні металеві на магніт
- Ящики (сантехнічні колекторні)
- Ящики під газову апаратуру
- Сейфи
- Декоративні решітки
- Поштові cкриньки
- Поштові ящики багатосекційні
- Таблички декоративні
- Урни для сміття
- Електросушка побутова

Рекламна інформація

ПІДПРИЄМСТВО «ПРОФІТ М» БУЛО ЗАСНОВАНЕ У 2005Р., ЦЕ ПРИВАТНА ФІРМА З 100% УКРАЇНСЬКИМ КАПІТАЛОМ. ОФІС ТА ВИРОБНИЧІ ПРИМІЩЕННЯ ЗНАХОДЯТЬСЯ В С. СТАРА СКВАРЯВА, ЖОВКІВСЬКОГО РАЙОНУ, ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
ОСНОВНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА ЯКОГО Є ВИГОТОВЛЕННЯ КУХОННИХ ВИТЯЖОК, ЕЛЕКТРОСУШОК, ПОШТОВИХ ЯЩИКІВ, ТА ІНШИХ МЕТАЛОВИРОБІВ ПОБУТОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ. НАШЕ ВИРОБНИЦТВО ВОЛОДІЄ ХОРОШИМ ТЕХНІЧНИМ ТА ТВОРЧИМ ПОТЕНЦІАЛОМ. ВИСОКУ ЯКІСТЬ ТА ПРОДУКТИВНІСТЬ ЗАБЕЗПЕЧУЄ СУЧАСНЕ УСТАТКУВАННЯ, ДО НЬОГО ВХОДЯТЬ: РОЗКРІЙНО-КООРДИНАТНІ СТАНКИ (ЛАЗЕР), КООРДИНАТНО-ПРОБИВНИЙ ЛИСТОЗГИНАЛЬНІ ПРЕСИ, РЯД ГІДРАВЛІЧНИХ ПРЕСІВ ТА БАГАТО ІНШОГО ОБЛАДНАННЯ. НАШІ ТЕХНІЧНІ МОЖЛИВОСТІ ДОЗВОЛЯЮТЬ ЗБІЛЬШИТИ ОБСЯГ ПРОДУКЦІЇ У ДЕКІЛЬКА РАЗІВ. ТІСНО ПОВ’ЯЗАНІ ДИЗАЙНЕРСЬКА ТЕХНІЧНА ТА КОМЕРЦІЙНА СЛУЖБА. ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ТЕ, ЩО ВИРОБИ ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В НАС ПОВНІСТЮ. ПІДПРИЄМСТВО МАЄ ВІДПРАЦЬОВАНУ СИСТЕМУ ВИРОБНИЦТВА - ВІД ЗАВЕЗЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ДО ВИХОДУ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ. ДЕЯКІ З ВИДІВ КОМПЛЕКТАЦІЇ ПОСТАЧАЄМО З ПОЛЬЩІ ТА ІТАЛІЇ . ЛИСТОВИЙ МЕТАЛ ВИКОРИСТОВУЄМО ВИРОБНИКІВ ЗАХОДУ. ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОДУКЦІЇ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ТІЛЬКИ ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ. ВИТЯЖКИ КУХОННІ МАЮТЬ СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ.
ЗАВДЯКИ ТЕХНІЧНИМ МОЖЛИВОСТЯМ, МИ МОЖЕМО ВИКОНУВАТИ ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАМОВЛЕННЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ, ОСКІЛЬКИ ВИРОБНИЦТВО НЕ МАЄ 100% ЗАВАНТАЖЕННЯ І ПРОДОВЖУЄ РОЗШИРЮВАТИСЬ ТА РОЗВИВАТИСЯ, ВПРОВАДЖУЮЧИ НОВИЙ АСОРТИМЕНТ.

Ключові слова

кухонні витяжки, виробник кухонних витяжок, метало продукція, решітки, дверцята ревізійні, ящики, поштові скриньки, сейфи мисливські, таблички декоративні, урни для сміття, витяжки кухонні, витяжка кухонна, кращі кухонні витяжки, витяжки кухонні відгуки, установка кухонної витяжки, витяжки кухонні ціна, купити витяжку для кухні, кухонні витяжки купити, купити кухонну витяжку, кухонна витяжка купити, купити витяжку на кухню в Україні, витяжки кухонні купити, яку витяжку купити, витяжка купити в Україні, купити витяжку на кухню в Україні, грати на вікна, розсувні решітки, вентиляційні решітки, камінні решітки, як вибрати витяжку для кухні, купити сейф, сейф для рушниці, сейфи для дому, міні сейф, сейф для дому, сейфи купити, продам сейф, сейф офісний, сейф для грошей, меблевий сейф, продаж сейфів, купити поштову скриньку, сейф збройовий, збройовий сейф, збройові сейфи, сейфи збройові, купити збройовий сейф, вбудовувані витяжки, вбудована витяжка, замовити табличку, прикольні таблички на двері, інформаційні таблички, табличка на двері, декоративні таблички, таблички на двері прикольні, таблички на двері, офісні таблички, прикольні таблички, фасадні таблички, таблички на стіл, таблички вивіски, таблички офісні, офісні таблички на двері, таблички на туалет, вивіски таблички, таблички для офісу, табличка відкрито закрито, таблички на металі, табличка режим роботи, урна для сміття купити, купити урну вуличну, урна для сміття вулична, урна для сміття ціна, урни вуличні, сміттєві урни, урна металева, урни металеві, контейнер для сміття металевий

Службова інформація

Профіль редагував:Profit M — дизайнер
Електронна пошта:profitmdesign@gmail.com
Дата перевірки:07.03.2017

Юридична адреса:80354, Львівська обл., Жовківський р-н, с. Стара Скварява, вул. Хмельницького, 117
Фактична адреса:80354, Львівська обл., Жовківський р-н, с. Стара Скварява, вул. Жовківська, 1а
Телефон основний:(03252) 61691
Телефони контактні:(067) 3148364
Факс:(03252) 61692
Електронна пошта:profitm@i.ua
Сайт:www.profitm.in.ua

Місцезнаходження, як доїхати

Геокодування

Фотогалерея

Коментарі та відгуки про компанію