ХЛІБ-ТРЕЙД, КОМПАНІЯ

Юридична назваХЛІБ-ТРЕЙД, ТОВ
Адреса
81130, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Сокільники, вул. Львівська бічна, 4

Продукція, послуги

Фото — ХЛІБ-ТРЕЙД, КОМПАНІЯ Компанія заснована у 1996 році. За час своєї діяльності розширили асортимент хлібобулочних виробів, також розвинули інші категорії продукції. До портфелю компанії входять хлібні грінки ТМ Добра Грінка, зернові хлібці та соломка ТМ Pikolo, хліб та булочки ТМ Просто Добрий Хліб.

До складу компанії ”Хліб-Трейд” входить два виробничі підрозділи, котрі розташовані у м. Новий Розділ та у с. Сокільники.

Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених осіб для розширення дистриб’юторської мережі.

Інформація про компанію

Хлібна справа - непроста справа, як здається на перший погляд. Адже, щоб він вийшов пухким та смачним, потрібно знати технології випікання та робити це з любов’ю. Наше виробництво ”Хліб-Трейд” випікає хліб та хлібобулочні вироби з любов’ю до наших людей.

”Хліб-Трейд” - компанія, яка пропонує виробництво та продаж продуктів ТМ ”Просто добрий Хліб” (хлібобулочні вироби), ТМ ”Добра Грінка” (хлібні грінки) та ТМ ”Pikolo” (соломка та зернові хлібці).

До створення нового продукту ми підходимо відповідально та з думкою про покупця. Ми відмінно робимо свою справу вже більше 20 років. Нами розроблено власні оригінальні рецептури, завдяки чому можемо пропонувати доволі великий асортимент - хліби ”Бездріжджовий” (на хмелевій заквасці), ”Здоров’я”, ”Тостовий”, ”Галицький”; хлібні грінки - “Елітні”, “Пшеничні Молочні”, “З часником”, та багато інших смаків; зернові хлібці в тому числі і безглютенові - Рисові та Гречані.

Чітко дотримуємось всіх норм і стандартів під час виробництва нашої продукції, що підтверджено нормативними даними на упакуванні.

Види діяльності

Ключові слова

хлібобулочні вироби львова, виробництво хліба у львові, виробники хлібобулочних виробів, виробник хлібних грінок, продаж хлібобулочних виробів оптом, продаж хліба львів, купити батон, соломку, хлібці, грінки, булочки, булочки до хот-дога, хліб ціни, виробник хліба в україні, замовити паску у львові, панеттоне ціни, замовити хліб оптом, в роздріб, виробництво хліба в україні, свіжий хліб вартість, львівський виробник хліба, хлібобулочних виробів, доставка хліба львів

Про компанію

Код ЄДРПОУ33419760
Керівник
Гудзовата Оксана Олегівна — директор
Рік заснування
1996
Дата реєстрації10.10.2011
Дата оновлення30.06.2022

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХЛІБ-ТРЕЙД, ТОВ» присвоєно код 33419760.

Керівником підприємства «ХЛІБ-ТРЕЙД, ТОВ» є Гудзовата Оксана Олегівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХЛІБ-ТРЕЙД, ТОВ» — Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Сокільники, вул. Львівська бічна, 4.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ХЛІБ-ТРЕЙД, ТОВ» офіційний сайт: https://hlib.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваХЛІБ-ТРЕЙД, ТОВ
Адреса
81130, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Сокільники, вул. Львівська бічна, 4
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХЛІБ-ТРЕЙД, КОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах