АВТОГАЗ-ПЛЮС, ПП

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Балтійська, 116

Електронна пошта

Керівник, директор

Себіскверадзе Заза Гурамович
Бухгалтер
Христенко Ольга Володимирівна

Види діяльності КВЕД

Інфо

ЄДРПОУ 33770397

Кількість працівників: 7
Дата реєстрації: 05.12.2005
Дата оновлення: 23.02.2025
Станьте №1 серед конкурентів — Тариф «VIP» вигідно підкреслить переваги вашого бізнесу!

Компанія АВТОГАЗ-ПЛЮС, ПП (ЄДРПОУ 33770397) зареєстрована 05.12.2005 року — успішно працює вже 19 років, 346 днів. На порталі UA-REGION профіль активний протягом 16 років, 327 днів.

Бізнес-сторінка стабільно індексується в Google та відображається за популярними пошуковими запитами: назва компанії, контакти, адреса, телефон, директор, сайт, ЄДРПОУ, відгуки.

Представники та власники можуть оновити інформацію і розмістити рекламу, щоб вирізнитися серед інших компаній, підвищити позиції у каталозі та отримувати більше звернень від клієнтів.

👉 Оберіть тариф UA-REGION — піднімайте свій бізнес у ТОП видачі порталу та Google і збільшуйте кількість клієнтів!

Питання та відповіді

Код ЄДРПОУ компанії АВТОГАЗ-ПЛЮС Дніпро — 33770397. Детальна юридична інформація про підприємство доступна в профілі компанії на UA-REGION: https://www.ua-region.com.ua/33770397.

Контактні телефони компанії АВТОГАЗ-ПЛЮС Дніпро (ЄДРПОУ 33770397) вказані у профілі підприємства на UA-REGION. Детальніше та інші контактні дані доступні за посиланням: https://www.ua-region.com.ua/33770397.

Директор компанії АВТОГАЗ-ПЛЮС Дніпро (33770397 ЄДРПОУ) — Себіскверадзе Заза Гурамович, зазначений у профілі підприємства на UA-REGION у розділі «Керівник». Детальна інформація доступна за посиланням: https://www.ua-region.com.ua/33770397.

Компанія АВТОГАЗ-ПЛЮС Дніпро (ЄДРПОУ 33770397) має статус «зареєстровано» за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Відгуки

Відгуки

Залиште відгук про «АВТОГАЗ-ПЛЮС, ПП». Ваша думка важлива!

Відгуки про компанію «АВТОГАЗ-ПЛЮС, ПП». Читайте думки клієнтів та партнерів, залишайте власний відгук і допоможіть іншим сформувати об’єктивну оцінку.