ЛЕОСВІТ, РЕКЛАМНА КОМПАНІЯ

ЛЕОСВІТ, ПП

Юридична адреса:79002м. Львів, вул. Величковського, 30, к. 12
Фактична адреса:79007, м. Львів, просп. Чорновола, 45а, корп. 8
Телефон основний:(093) 3569090
Телефони контактні:(032) 2957602, (032) 2957601
Електронна пошта:info@leosvit.com
Сайт:

Про компанію

Керівник:Баран Віктор Степанович — директор
Рік заснування:2005

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:34028757
Банк:ПрАТ КБ Приватбанк

Час роботи

Понеділок: від 09:00 до 18:00
Вівторок: від 09:00 до 18:00
Середа: від 09:00 до 18:00
Четвер: від 09:00 до 18:00
П'ятниця: від 09:00 до 17:00

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Продукція, послуги

ВСІ ВИДИ РЕКЛАМИ. Рекламна компанія «Леосвіт» пропонує Вам сучасний дизайн, якісне та своєчасне виконання замовлень, поліграфічної продукції, рекламу в регіональних ЗМІ а також будь-які види зовнішньої реклами, широкоформатний друк, створення та підтримку веб-сторінок, а також:

- Виготовлення аудіо- відеопродукції
- Брендінг
- Організація та проведення промоакцій
- Графічний дизайн
- Розміщення внутрішньої реклами
- Виготовлення внутрішньої реклами
- Маркетинг та реклама в Інтернеті
- Маркетинговий Консалтинг
- Офсетний друк
- Розміщення зовнішньої реклами
- Виготовлення зовнішньої реклами
- Реклама у пресі
- Реклама на радіо
- Комплексні рекламні кампанії
- Друк на сувенірній продукції
- Реклама на телебаченні
- Широкоформатний друк
- Вебдизайн та розробка веб-сайтів

Рекламна інформація

Компанія LEOSVIT MARKETING – маркетингова агенція повного циклу, що працює на ринку з березня 2005 року. Досвід наших працівників дає змогу виконувати завдання будь-якої складності. До Ваших послуг найрізноманітніша реклама від дизайну візитки до комплексних рекламних кампаній з використанням будь-яких матеріалів та будь-яких видів реклами.

Основна наша мета – максимально ефективно використовувати кошти клієнтів пропонуючи тільки ефективні і вигідні пропозиції з розміщення та організації рекламних кампаній від маленьких до багатомільйонних. Існує безліч критеріїв, які визначають ефективність розміщення реклами, забезпечують належну віддачу й показують максимальний результат. Ці критерії залежать від поставленої мети й правильно обраного медіа-носія.

Професійність – як основа обслуговування.
Ми постійно підвищуємо рівень кваліфікації працівників, рівень технологій та матеріалів. Для повнішого забезпечення комплексності зараз ми пропонуємо різні напрямки — від надання різноманітних дизайнерських послуг до проведення комплексних PR- і рекламних кампаній.

Якісно – не значить дорого.
Ми намагаємося запропонувати якісні та недорогі послуги дизайну та друку поліграфічної продукції, виготовлення зовнішньої реклами та реклами на транспорті. Завдяки співробітництву з передовими виробниками й постачальниками ми можемо запропонувати Вам весь спектр матеріалів – від недорогих, але якісних, до ексклюзивних.

Творчі креативні ідеї – як основа якості реклами.
Креативний, молодий і при цьому професійний колектив Компанії допоможе втілити Ваші найсміливіші ідеї. Ми нестандартно мислимо й завжди знаходимо найбільш оригінальне, доступне й вдале рішення поставленого клієнтом завдання, як із виготовлення, так і із розміщення реклами.

Маркетинг, а не реклама.
Використання глибокого аналізу діяльності підприємства та комплексний підхід допомагають досягнути максимальної ефективності від маркетингових ходів та зекономити кошти на непотрібній рекламі, зможемо забезпечити Вас тими послугами, яких потребує саме Ваш бізнес.

На вістрі передових рекламних технологій.
Бізнес в Україні стає все динамічнішим, а це потребує від учасників ринку відповідних кроків у рекламі, щоб вчасно реагувати на дії Ваших конкурентів у рекламних стратегіях. Ми постійно слідкуємо за основними тенденціями рекламного бізнесу, щоб мати змогу пропонувати нашим клієнтам найбільш дієві способи маркетингу та найбільш оптимальні відносно грошових бюджетів.

Постійне вдосконалення – єдиний шлях до найкращих результатів.
Ми перебуваємо в постійному вдосконаленні методів роботи й на даний момент можемо гарантувати найкоротші строки виконання будь-якого завдання або прохання клієнта. Як рекламне агентство повного циклу ми надаємо весь спектр послуг рекламного бізнесу, що Ви можете одержати з одних рук.

Ключові слова

послуги реклами, широкоформатний друк, маркетинг та реклама в інтернеті, ребрендінг, проведення рекламних акцій, маркетинговий консалтинг, контекстна реклама, розробка логотипу, сувенірна продукція з логотипом, брендінг, біжучі стрічки, брендмауери, будівельні інформаційні щити, вебдизайн розробка веб-сайтів, виготовлення pos-матеріалів, виготовлення акрилайтів, виготовлення аудіороликів відеоролеків, виготовлення банерів, виготовлення внутрішньої зовнішньої реклами, виготовлення значків прапорів, виготовлення промовітрин промостійок, виготовлення штендерів спотикачів, виробництво презентаційних фільмів, виробництво рекламних роликів, візитки, графічний дизайн етикетки упаковки, дизайн зовнішньої реклами, дизайн поліграфічної продукції, дизайн презентацій, розробка веб-сайтів, дорхенгери хенгери, друк на запальничках брелоках, друк на кепках футболках ручках, друк на паперових серветках, друк на повітряних кульках, друк на поліетиленових пакетах, друк на сувенірній продукції, друк на текстилі на тканині, друк на чашках на горнятках, друк наклейок, друк флаєрів, виготовити журнали картки листівки плакати, замовити запрошення, обслуговування сайтів, комплексні рекламні кампанії, маркетинговий аудит компанії сайту, маркізи рекламні, масові e-mail смс розсилки, медіапланування, написання рекламних текстів, настільні настінні календарі, неймінг, неонові вивіски, оздоблення фасадів, організація та проведення промоакцій, оформлення вітрин, офсетний друк, погодження вивісок реклами, політична реклама, пошукова оптимізація сайту, пошукове просування сайту, проведення святкових заходів, реєстрація сайту в каталогах, реклама в кінотеатрах, реклама в соціальних мережах, реклама в супермаркетах, реклама на брендмауерах залізничного вокзалу, реклама на зупинках на огорожах, реклама на світлодіодних екранах, реклама на телебаченні тб, реклама у пресі в газеті на радіо, рекламна агенція, рекламне оформлення фасадів, рекламні вивіски панелі стеллии щити, роздача флаєрів та листівок, розміщення внутрішньої зовнішньої реклами, реклама в ліфті, розробка брендбука, розробка маркетинг кіт, розробка маркетингової рекламної стратегії, розробка мобільних додатків, розробка фірмового стилю, ростові фігури, світлові касетони лайтбокси, світлодіодні вивіски, святкове оформлення кульками, сітілайти, створення рекламних персонажів, ультра-фіолетовий друк, фірмові бланки скотч, фірмові блокноти щоденники, фірмові конверти папки, цифровий маркетинг, шелфтокери воблери

Службова інформація

Профіль редагував:Баран Віктор Степанович
Електронна пошта:info@leosvit.com
Дата перевірки:09.11.2016

Юридична адреса:79002, м. Львів, вул. Величковського, 30, к. 12
Фактична адреса:79007, м. Львів, просп. Чорновола, 45а, корп. 8
Телефон основний:(093) 3569090
Телефони контактні:(032) 2957602, (032) 2957601
Електронна пошта:info@leosvit.com
Сайт:www.leosvit.com

Місцезнаходження, як доїхати

Геокодування

Коментарі та відгуки про компанію