ГОРИЗОНТАЛЬНО НАПРАВЛЕНЕ БУРІННЯ, ОРЕНДА СПЕЦТЕХНІКИ

Юридична назваІНТЕХМОНТАЖ, ТОВ
Юридична адреса
81555, Львівська обл., Львівський р-н, смт. Великий Любінь, вул. Миколайчука, 17
Телефони

Продукція, послуги

Фірма ”Інтехмонтаж” надає широкий спектр послуг в сфері будівництва:
- горизонтально направлене буріння;
- ГНБ проколи;
- прокладка будівельно-інженерних мереж, а саме: водопровід, газопровід, каналізація та освітлення;
- проведення проколів під дорогою;
- ремонтно-будівельні роботи, реконструкція будівель;
- водопровід, газопровід, каналізація.
- Оренда землерийної техніки, спецтехніки, трактори, екскаватори.

Інформація про компанію

ТОВ “ІНТЕХМОНТАЖ” почало свою діяльність в 2004 році, як вузькопрофільне спеціалізоване підприємство, що займається будівництвом інженерних мереж.

Проте, за короткий термін, завдяки високому професійному рівню фахівців, чиїми зусиллями було побудовано десятки тисяч кілометрів міжміських та міжнародних інженерних мереж по всій території України, та завдяки грамотному прагматичному керівництву і бажанню подальшого розвитку, компанія “ІНТЕХМОНТАЖ” стала однією з провідних в галузі будівництва інженерних мереж. Вона виконує широкий спектр будівельно-монтажних робіт і в інших галузях.

На підприємстві сформовано колектив висококваліфікованих фахівців з професійною освітою різних рівнів і великим досвідом роботи в галузі будівництва об’єктів зв’язку в гірській місцевості, складних геологічних та гідрологічних умовах в різних регіонах України.

У 2005 році на підприємстві була сертифікована система управління якістю на відповідність виконуваних робіт вимогам міжнародного стандарту ІSO 9001:2001 (ІSO 9001:2008)

Постійно зростаючі вимоги замовників до якості виконуваних робіт забезпечуються за рахунок дотримання високого рівня технологічної дисципліни на всіх етапах будівництва, належної інженерної підготовки та використання прогресивних технологій.

Види діяльності КВЕД

Ключові слова

гнб прокол, проколи гнб, проколи під дорогою, прокол під землею, горизонтально направлене буріння, прокладка інженерних мереж, прокладка газопроводу, водопроводу, каналізації, ремонтні роботи, будівельні роботи, оренда землерийної техніки, оренда екскаватора, бурова установка, водопровід львів, бурові установки, буріння львівська область, горизонтальне буріння, буровий інструмент ціна, бурове обладнання ціна, буріння свердловин технологія, буровий верстат, прокладка водопроводу, гнб україни, безтраншейна прокладка труб
Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ34101517
Керівник
Копко Марина Миколаївна — Директор
Рік заснування
2004
Дата реєстрації03.02.2006
Дата оновлення09.01.2024

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 15:00
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНТЕХМОНТАЖ, ТОВ» присвоєно код 34101517.

Керівником підприємства «ІНТЕХМОНТАЖ, ТОВ» є Копко Марина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНТЕХМОНТАЖ, ТОВ» — Львівська обл., Львівський р-н, смт. Великий Любінь, вул. Миколайчука, 17.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ІНТЕХМОНТАЖ, ТОВ» офіційний сайт: http://intehmontazh.com.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваІНТЕХМОНТАЖ, ТОВ
Юридична адреса
81555, Львівська обл., Львівський р-н, смт. Великий Любінь, вул. Миколайчука, 17
Телефони
E-mail
Відгуки про компанію «ГОРИЗОНТАЛЬНО НАПРАВЛЕНЕ БУРІННЯ, ОРЕНДА СПЕЦТЕХНІКИ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах