ТОВ ”ПОЛІМАГНІТ”

Адреса
04080, м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 18/14
Телефоны

Продукція, послуги

ТОВ «Полімагніт» провідний український постачальник магнітних матеріалів, з 2006 року приймає замовлення на виготовлення і поставку постійних магнітів і магнітних матеріалів з практично будь-якими технологічно доступними характеристиками.
За технічним завданням замовника, ТОВ «Полімагніт» здійснить виготовлення та поставку постійних магнітів різних геометричних форм, в тому числі з нестандартним розташуванням магнітних полюсів і напрямком намагнічування, виробництво магнітних систем які працюють на основі постійних магнітів і багато іншого.

Якщо Вас зацікавила наша продукція, Ви застосовуєте, або збираєтеся застосовувати у себе на виробництві як витратні матеріали, або комплектуючі:

• постійні магніти NdFeB, Ферит (FeSr, FeBа), SmCo, альніко (ЮНДК), магнітопласти;
• гнучкий магнітний матеріал з клеєм і без клею в рулонах і листах (магнітний вініл);
• профіль магнітний гнучкий різної форми;
• колектори електродвигунів;
• залізовідділювачі, сепаратори і металоуловлювачі;

просимо звертатися до наших фахівців - консультантів (розділ контакти).

Технічні вимоги задає замовник.

Наші фахівці працюють як зі стандартними проектами, так і з індивідуальними замовленнями з огляду на будь-які ваші вимоги і побажання.

Ми стежимо за передовими технологіями і постійно розширюємо свій асортимент.
Вся продукція, яку постачає ТОВ «Полімагніт» - це якісний товар, що виготовляється на сучасному обладнанні відповідно до дозвільної та діючої сертифікаційної документації.

Наша Компанія постійно працює над закріпленням позицій на ринку в якості надійного і добропорядного ділового партнера. Для нас дуже важливо неухильне дотримання умов контрактів, укладених з нашими контрагентами.

При Вашій зацікавленості, просимо звертатися до наших фахівців.
Консультанти ТОВ «Полімагніт» нададуть Вам повну інформацію про можливості виготовлення, терміни поставки і цінах.

Ваші питання не залишаться без уваги, наші фахівці проконсультують Вас і допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант для вирішення поставленого перед Вами завдання.

www.polymagnet.org.ua
e-mail: litovchuk@polymagnet.org.ua

Маркетингова інформація

Країни імпортуКитай, США, Голандия

Види діяльності

Ключові слова

/ Магніти промислового призначення / Постійні магніти / Магніти NdFeB / Магніти Ферит FeSr, FeBа / Магніти SmCo / Магніти Альніко (ЮНДК) AlNiCo / Магніти Магнітопласт / Профіль магнітний гнучкий / Магнітні сепаратори і залізовідділювачі / Рекламно-сувенірні магніти / Магнітні матеріали для друкарського виробництва / Магнітна фотопапір для струменевого друку / Гнучка полімерна магнітна стрічка / Магнітний вініл в листах і рулонах / Полімерне м’яке залізо в рулонах та аркушах / Сердечники і магнітні системи / Вироби з постійними магнітами / Магнітні тримачі / Виготовлення рекламних магнітів / Полімагніт /

Про компанію

Юрид. назваПОЛІМАГНІТ, ТОВ
Код ЄДРПОУ34716215
Дата реєстрації30.11.2006
Дата оновлення05.10.2020
Керівник
Літовчук Юрій Валентинович — Генеральний директор
Рік заснування
2006
Кількість співробітників4 чел.

Графік роботи

Понеділок:
9-00 — 18-00
Вівторок:
9-00 — 18-00
Середа:
9-00 — 18-00
Четвер:
9-00 — 18-00
П'ятниця:
9-00 — 18-00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛІМАГНІТ, ТОВ» присвоєно код 34716215.

Керівником підприємства «ПОЛІМАГНІТ, ТОВ» є Літовчук Юрій Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛІМАГНІТ, ТОВ» — м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 18/14.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ПОЛІМАГНІТ, ТОВ» офіційний сайт: http://www.polymagnet.org.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Адреса
04080, м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 18/14
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВ ”ПОЛІМАГНІТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах